1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Diablo

Культова комп`ютерна гра, жанру action-rpg, розроблена в листопаді 1996 року Blizzard North — підрозділом компанії Blizzard Entertainment. Були представлені версії під Windows, Mac OS і Playstation. Blizzard завжди вміла створювати шедеври. Так трапилося й цього разу. Популярність гри зашкалила за всі мислимі межі — за кілька років було реалізовано більш 2,5 мільйонів копій гри (і це тільки ліцензійних копій).

Digital Storm

Слоган: performance, support, and value
Американський виробник ігрових комп`ютерів — десктопов і ноутбуків. Взагалі в США досить багато компаній, що займаються подібною продукцією (наприклад ibuypower або Smoothcreations). Покупець може вибирати серед величезної кількості настроювань і нюансів — зовнішній вигляд, потужність процесора, обсяги накопичувачів… Такий підхід дозволяє споживачеві вибрати комп`ютер повністю задовольняючий саме його запитам Digital Storm Black|ops Компанія працює з 2001 року, почавши свою діяльність у гаражі.

Dropbox

Dropbox — це хмарне сховище даних, що належить компанії Dropbox Inc. . У користувача є можливість одержувати доступ до своєї інформації з будь-якої крапки земної кулі, де є підключення до інтернету, ділитися нею з іншими користувачами, синхронізувати дані з вилученими устроями Концепція хмарних сховищ не нова й Dropbox далеко не перша компанія, яка створила подібний сервіс ( насправді конкурентів у неї цілком достатньо).

Durabook

Слоган: Built Tough, Built to Last Born to be durable
Марка, під якою випускає свої захищені ноутбуки американська компанія Gammatech. Моделі ці, корпуси яких виконані з магнієвих сплавів і постачені гумовими вставками, відрізняються підвищеною стабільністю до шкідливого впливу навколишнього середовища.

EA SPORTS

Слоган: It´s in the game If it´s in the game, it´s in the game (споконвічний)
Бренд американської компанії Electronic Arts — одного із провідних розроблювачів розважального програмного забезпечення. Під ним виходять спортивні симулятори. Асортименти широкий — практично всі популярні види спорту: футбол, хокей, автоперегони, гольф… Головне що відрізняє ці ігри — максимальна реалістичність і наближеність до реальних умов EA SPORTS з`явилася в 1993 році.

EA SPORTS BIG

Слоган: No rules — No physics — No limits
Бренд приналежний компанії Electronic Arts. Під ним випускаються різноманітні спортивні ігри. Головна особливість цих ігор укладається в тому, що вони не будуються на чіткому дотриманні всіх правил і умовностей справжніх спортивних змагань. Більше того, навіть закони фізики не завжди є обмеженням.

Easynote

Лінійка ноутбуків компанії Packard Bell (починаючи з 2008 року — дочірня компанія Acer). Easynote BG46 Ноутбуки Easynote, як і вся інша продукція компанії, націлені на масового споживача. Отут немає професійних рішень, хоча є моделі з гарною продуктивністю. Основний натиск робиться на простоту й зручність використання, а також незвичайний і привабливий (хоча й не занадто видатний) дизайн.

ECS

Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих, готових портативних систем ( у тому числі, класу « усе-в-одному») і ноутбуків. У наших широтах компанія найбільше відома завдяки своїм материнським платам, які ставляться до розряду не занадто престижних, хоча якість цієї продукції росте рік від року Заснована ECS була в 1987 році.

Edic-mini

Диктофон — техніка сугубо спеціалізована. Більшості користувачів цілком вистачає можливостей запису, які ним забезпечують мобільні телефони й плеєри. Але для серйозної роботи ці устрої вже не годяться, хоча ними й можна скористатися «у крайньому випадку». Диктофони від різних виробників, у цілому, схожі між собою.

Edimax

Слоган: «Networking People Together»
Тайваньский виробник різного мережного встаткування. Компанія була заснована в 1986 році й на сьогоднішній день є однієї з найбільших у своїй галузі. Найбільше впевнено почуває себе на своїй батьківщині, а також у країнах СНД і східної Європи.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20