1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Codemasters Racing

Слоган: Genius At Play The Fun Starts Here
Відомий британський творець відеоігор. Компанія починала свою роботу ще на зорі ери персональних комп`ютерів, створюючи прості, але захоплюючі ігри для колись популярних ZX Spectrum. Заснована компанія (споконвічно її назва писалася як Code Masters) в 1986.

Colin Mcrae Rally

Серія гоночних симуляторів компанії Codemasters. Відмітною рисою ігор серії став підвищений реалізм керування автомобілем. Більше того, серія стала першим у своєму роді — высокореалистичным симулятором раллийных перегонів Графіка найпершої частини була більш, ніж прийнятної, але їй явно не вистачало «жвавості».

Compal

Тайваньский OEM і Odm-Виробник різної техніки: ноутбуків і комп`ютерних моніторів, побутової електроніки, мобільних телефонів і багато чого іншого. У число замовників Compal входять багато провідних компаній, такі як Acer, Lenovo, Dell, Toshiba, HP, Motorola, Fujitsu і Apple (з недавнього часу). Свою діяльність Compal почав в 1984 році, маючи капітал в 2 мільйони доларів США.

Cooler Master

Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих. Випускаються системи охолодження, блоки живлення (PSU), комп`ютерні корпуси й різні комп`ютерні аксесуари Крім основної продукції, Cooler Master належать допоміжні бренди: CM Choiix — усі що випускається під цим брендом відрізняється незвичайним оформленням і виконанням і покликано виділяти свого власника з юрби. CM Storm — продукція орієнтована на геймеров CM Black Label Limited Edition – ексклюзивні номерні набори (корпус + PSU + процесорний кулер), що випускаються обмеженими тиражами Sickleflow 120 Green LED (зображення з офіційного сайту) Заснована компанія була в 1992 році в Тайпее, Тайвань (Taipei, Taiwan), де й донині перебуває її штаб-квартира.

Corel

Канадський розроблювач програмного забезпечення для різних платформ, в основному пов`язаного з видавництвом і графікою. Найбільше прославився як творець редактора векторної графіки Coreldraw! і Corel Photo Paint. У наш час популярність цих продуктів не так висока як раніше, вони були досить серйозно потіснені розв`язками від Adobe.

Corsair

Американська компанія, найбільше відома, як виробник різних типів комп`ютерної пам`яті, у тому числі й Ssd-Накопичувачів c «флешками». Також займається й деякими іншими типами комплектуючих для комп`ютерів, наприклад блоками живлення й системами охолодження Модуль пам`яті Corsair Vengeance Заснована компанія була в 1994 році, споконвічно вона звалася Corsair Microsystems.

COUGAR

Слоган: Developed in Germany COUGAR – Your power
COUGAR GERMANY — німецький підрозділ Compucase Global (HEC Group). Під брендом COUGAR випускаються комп`ютерні корпуси, блоки живлення ( у тому числі універсальні для ноутбуків), а також супровідні аксесуари й комплектуючі. Збираються й готові системи, іменовані COUGAR-PC, створені з використанням компонентів від сторонніх виробників Продукція COUGAR розрахована на користувачів, що бажають мати продуктивну, але в теж час тиху систему.

Cyrix

Слоган: Advansing the Standart
Про цю компанію зараз мало хто пам`ятає. Але ж у свій час Cyrix Corporation прославилася тим, що намагалася конкурувати на ринку мікропроцесорів, з такими компаніями, як Intel і AMD. Правда, не дуже успішно. Компанія з`явилася в 1988 році, у місті Ричардсон, штат Техас, США (Richardson, Texas, USA).

D-Link

Слоган: Building Networks for People
Тайваньский розроблювач виробник мережного і телекомунікаційного встаткування відомий в усьому світі. Компанія створює як професійне встаткування, так і недорогі рішення для будинку або малого офісу Історія D-Link не блищить якими-небудь яскравими фактами.

Dell

Dell, Purely You. Dell. Uniquely You. (використовується в Австралії) Easy as Dell. Be direct.
Історія цієї компанії — одного із провідних виробників ноутбуків, нетбуков, десктопов, серверів, а так само смартфонов — це, насамперед, історія її засновника Майкла Делла (Michael Dell). Його життя є ідеальною ілюстрацією до справдженої «американської мрії». Народився Майк в 1965 році в Х`юстоні, штат Техас (Houston, Texas).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20