1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Bosch

Слоган: «Invented for Life»
Німецька група компаній, що займається розробкою й проведенням промислового й побутового встаткування, техніки для автомобілів. Якийсь час займалася проведенням телекомунікаційного встаткування. Входить у десятку найбільших світових виробників електричного й електронного встаткування В 1886 році, 15 листопада, у німецькому місті Штутгарт (Stuttgart), винахідником Робертом Бошем (Robert Bosch) була заснована власна майстерня, яку він назвав «Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering».

BRAVIA

Слоган: Colour like.no.other
Бренд, під яким компанія Sony Electronics випускає Lcd-Телевізори. Так само під цим брендом було випущено кілька моделей мобільних телефонів Sony Ericsson, здатних ухвалювати цифровий телевізійний сигнал 1seg, що й продалися лише на території Японії, у пакетах мобільного оператора FOMA. Уперше світ довідався про BRAVIA в 2005 році, коли Sony представила нові моделі Lcd-Телевізорів, пришедшие на заміну більш раннім моделям, що випускалися під брендом WEGA.

BYD

Слоган: Build Your Dreams
Китайський виробник електроніки. Але найбільше відомий завдяки дочірній компанії BYD Auto, що випускає автомобілі, добре відомі й на наші дорогах Компанія починала свою діяльність в 1995 році, з випуску акумуляторних батарей для мобільних телефонів. Персонал тоді становило лише декілька десятків чоловік, але це не перешкодило швидко зайняти лідируючі позиції на китайському ринку Працюючи в кращих китайських традиціях, BYD не занадто те церемонилася із чужими ідеями й такими дріб`язками, як інтелектуальна власність, що привело в підсумку до судових позовів з боку Sony, Sanyo і Foxconn.

CAMSPORTS

Бренд, що належить французькому виробникові CAMTEC Group. Під ним випускаються мініатюрні камери для екстремальних видів спорту й активного відпочинку — так звані экшн-камери (або екстрим-камери). Подібні устрої кріпляться на шолом, велосипед, мотоцикл або автомобіль і служать для відеореєстрації процесу, будь те їзда на гірському мотоциклі або стрибок спарашютом. Xhdmax Extreme.

Canon

Слоган: You can — Canon
Історія цієї відомої нині всім і кожному, хто взагалі знає, що таке фототехніка, компанії почалася в 1933 році, коли два молоді японські інженери — Горо Йошида (Goro Yoshida) і Сабуро Учида (Saburo Uchida), створили невелику лабораторію Seiki Kogaki Kenkyujo. Небагато пізніше вона буде перейменована в Precision Optical Instruments Laboratory.

Carbonite

Слогани: Backup. Simple. Because your life is on your computer (на мій погляд просто чудово!)
Carbonite — компанія, розташована в Бостоні, штат Массачусетс, США (Boston, Massachusetts, USA). Рід діяльності — надання послуг по резервному зберіганню даних (backup). Резервні копії створюються в режимі онлайн і доступні лише одному користувачеві — їх власникові Послуги ці платні, але не занадто дорогі — близько 55 доларів США в рік, при практично необмежено резервному просторі.

Cheetah

Лінійка високопродуктивних жорстких дисків (HDD) компанії Seagate. Дані моделі мають досить скромні, як на теперішній час, обсягами, відрізняючись винятково високою швидкістю роботи й надійністю. Це рішення для серверів і спеціальних систем Представлені «гепарди» були в жовтні 1996 року.

logo1

Cisco

Американську компанію Cisco Systems можна вважати унікальної. Вирізнилася вона як безпрецедентно стрімким зростанням капіталізації, так і сильним обожнюванням з боку фанатів. Створювалася Cisco з метою розробки й продажу мережного встаткування. Спеціалізація бізнесу виявилася вузької, але в ньому компанія досяглася максимальних висот.

CL9

Ця компанія практично нічим не прославилася. Ну хіба що, якщо не вважати двох моментів: у перших, засновником її був Стефан Возняк (Stephan Wozniak, «Woz»), відомий так само, як один із сооснователей Apple і як творець знаменитих комп`ютерів Apple I і Apple II; у других CL9 була першою компанією, що представила універсальний пульт дистанційного керування (ПДУ). До початку 80-х років минулого століття, ПДУ стали самим звичайним явищем.

CLIE

Наладонные комп`ютери компанії Sony. Лінійка CLIÉ (читається як « кли-ай») проіснувала з 2000 по 2005 роки Усі моделі CLIÉ працювали під керуванням Palmos (Garnet OS) починаючи з версії 3,5 по версію 5,2. Саме ці моделі зробили звичним у цій області кольорові екрани високого дозволу й просунуті мультимедійні функції.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20