1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

ATI

Колись дуже відомий у комп`ютерному середовищі бренд. Ця канадська компанія прославилася завдяки продуктивними відеокартами, які були дуже шановні в геймерской середовищу. Проводилися відеокарти під брендом Radeon, що нині належать компанії AMD. Заснована компанія була 20 серпня 1985 року, у місті Маркхам, що в канадській провінції Онтаріо (Markham, Ontario, Canada).

Barrakuda

Сімейство жорстких дисків, що випускаються компанією Seagate. Створюються для використання, в основному, в офісних і домашніх рішеннях. HDD Barrakuda відрізняються дуже гарною продуктивністю, при доступній ціні Швидкість обертання шпинделя в гнітючого кількості цих моделей становить 7200 про/хв.

BBK

Будучи одним з найбільших виробників електроніки в Китаї, BBK Electronics поставляє свою продукцію в десятки країн по всьому миру. Але одним з основних ринків збуту вважає Росію, де є присутнім з 2000 року. На території США компанія представлена брендами ОРРО, Memorex і Philco. BBK Electronics працює в трьох основних напрямках: аудио- і відеотехніка, телекомунікації, утвір.

Be Inc.

Ця маленька компанія у свій час наробила чимало «шереху» у комп`ютерному світі. Операційна система Beos, створена Be Incorporated, дотепер шанується багатьма знавцями, як щось шедевральное. Але як б то ні було, компанія ця мигнула отаким метеором на небі сучасного бізнесу, яскравим, але недовговічним Be, Inc.

Bebox

Унікальний комп`ютер, що проводився в період з 1990 по 1997 роки компанією Be, Inc. Працювали ці устрої тільки під керуванням спеціально створеною операційною системою Beos. BeBох відрізнялися підвищеною продуктивністю, многопроцессорностью й порівняно низкою собівартістю. З 1995 року випускалися моделі із двома процесорами Powerpc 603/603е, проведення Motorola.

Belkin

Один з найбільших у світі виробників різної комп`ютерної техніки. Також Belkin створює всілякі аксесуари для різної портативної електроніки, в основному для техніки Apple. Випускаються й усілякі кабелі, перехідники, випрямлячі напруги, джерела безперебійного харчування. Асортименти продукції постійно розширюється.

Beos

Операційна система, розроблена в 1990 році компанією Be, Inc. Споконвічно розроблялася винятково для комп`ютера Bebox, розробленого, що й випускається тієї ж компанією Надалі, після догляду Be, Inc. з ринку комп`ютерного «заліза», Beos портировалась спочатку для комп`ютерів Apple, а пізніше й для РС.

BFG

Слоган: «The Gamers´ Choice!»
Американська компанія, що займається, в основному, проведенням дорогих ігрових відеокарт, побудованих на основі графічних процесорів NVIDIA. Так само BFG выпусает материнські плати, блоки живлення для комп`ютерів, готові ігрові системи й різні комп`ютерні аксесуари BFG виникла на уламках збанкрутілої компанії Visiontek, що колись займався відеокартами.

Biostar

Виробник комп`ютерних комплектуючих, так званого «другого ешелону». Крім материнських плат відеокарт і різних аксесуарів, випускаються також і компактні готові системи для промислового використання Компанія початку свою діяльність в 1986 році. Споконвічно єдиною її продукцією були материнські плати форм-фактору ХТ.

Borland

Слоган: «Made in Borland»
Відома компанія-виробник програмного забезпечення. В основному прославилася своїми коштами розробки додатків і баз даних, а також Alm-Платформами (Application Lifecycle Management — керування життєвим циклом додатків). Також уживали безуспішні спроби створення прикладних програм, начебто офісних пакетів.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20