1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Alienware

Американський виробник комп`ютерів і ноутбуків. Продукція компанії відрізняється винятково високою продуктивністю й орієнтована насамперед на геймеров і користувачів, яким потрібна більша обчислювальна потужність (наприклад, для 3 D-Моделювання, обробки звуку й відео). Складання походить із комплектуючих сторонніх виробників.

Allaire

macromedia ColdfusionAdobe Coldfusion Розроблювач програмного забезпечення. Нині не існує — 16 січня 2001 року був придбаний компанією Macromedia (з 2005 року — власність Adobe Systems). Allaire була заснована восени 1994 року. Назва компанія одержала на прізвище засновника — Джереми Эллэйра (Jeremy Allaire). Компанія займалася розробкою й підтримкою Coldfusion — першого веб-сервера, орієнтованого на роботу з базами даних мови, що працює під керуванням, CFML (Coldfusion Markup Language). На момент початку діяльності, колектив Allaire складався з десятка людей.

Android

Операційна система з відкритим вихідним кодом, розроблена спеціально для мобільних устроїв. Представлено 21 жовтня 2008 року компанією Google. В основу її ліг всюдисущий Linux. Розробкою системи займається організований Google альянс OHA (Open Handset Alliance), у який входить 48 компаній. Першим смартфоном, що працювали під керуванням Android, став T-Mobile G1, створений HTC (HTC Dream) — устрій задоволений виродливе зовні, але зате дуже цікаве технічно. HTC Dream — самий перый «андроидфон» На сьогоднішній день, кількість устроїв під Andriod обчислюється вже десятками.

Angry birds

Гра Angry Birds була створена фінською компанією Rovio, розроблювачем комп`ютерних ігор. По іронії долі увесь світ довідався про гру, але мало хто знає назву компанії-розроблювача, сьогоденням голосним брендом стало ім`я Angry Birds, а не Rovio. Суть гри проста — зграйка розсерджених пташок намагається розібратися зі зграєю огидних зелених свинок, що крадуть у пташок яйця.

APC

У нас ця компанія найбільше відома як виробник UPS – джерел безперебійного харчування для комп`ютерів і периферії, ИБП. Але це лише невелика частка виробленої продукції, так сказати, видима вершина айсберга. APC займається створенням рішень енергозабезпечення й кондиціювання відповідальних систем.

Apple

Слоган: Think Different
Насправді про цю компанію легко можна написати кілька важких книг. Без перебільшення можна сказати, що Apple – одна із самих яскравих технологічних компаній, що пачками з`являлися в 70-х роках минулого століття Історія « фруктової компанії» містить у собі чимало фольклорних мотивів.

AQUOS

Слоган: There´s more to see
Під цим брендом з 2000 року провадить Lcd-Телевізори японська компанія Sharp Corporation. Випускаються як малюсінькі 13-дюймові моделі, так і гіганти з діагоналями не менш 65 дюймів. І це тільки серійні моделі. Так, в 2007 році на виставці International Consumer Electronics Show у Лас Вегасе, був представлений справжній 108-дюймовий (270 див) монстр Назва бренда — похідне від слова «Aqua (вода)»
.

Archos

Слогани: Entertainment your way (актуальний слоган) Think Smaller ( найперший слоган) On The Go (другий слоган)
Історія цього французького виробника портативної електроніки почалася в 1988 році. Заснував компанію хтось Анри Крохá (Henri Crohas). Офіційна легенда говорить, що назва Archos (читається як «аркус»
) — це анаграма із прізвища засновника й, одночасно, грецьке слово «αρχος»
«майстер»
. Найбільше компанія відома, як виробник аудиоплееров з ємними накопичувачами — Archos однієї з перших почала провадити плеєри з жорстким диском у якості носія.

Asrock

Слоган: «Asrock is solid as rock» Asrock — компанія молода, але, що вже завоювала багато шанувальників по усьому світу. Вона була заснована в 2002 році в Тайпее (Тайвань). Компанія займається проведенням материнських плат, головною особливістю яких є низька ціна, при відмінному виконанні Asrock — дочірня компанія Asustek Computer (ASUS), відомого виробника комп`ютерної техніки й комплектуючих.

Athlon

Торговельна марка приналежна компанії AMD. Під нею випускаються продуктивні процесори для персональних комп`ютерів Уперше світ довідався про Athlon 23 червня 1999 року. Саме тоді Advanced Micro Devices представила серйозного конкурента Pentium III. Нові процесори досить швидко знайшли своїх шанувальників.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20