1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Vmware

Провідна компанія в сфері рішень віртуалізації, різного рівня — від простих настільних систем, до обчислювальних центрів. Продукцію Vmware, Inc. використовують по усьому світу — тільки на 2009 рік, кількість замовників перевищувало 130 тисяч, причому в цей список містить усі компанії, що входять у список Fortune 100. Розробка компанії — VMWARE Virtual Platform — дозволяє запускати на одному комп`ютері відразу кілька операційних систем одночасно.

Wacom

Слоган: Open up. Sense more
Японська компанія виробник, що веде, графічних планшетів. Власне кажучи, графічні планшети — її винахід. Як, не без частки хвастощів, заявляє сама компанія (реклама планшета Bamboo), нею було заново винайдене перо. І частка істини в цьому є Компанія була заснована в 1983 році.

Walkman

Історія цього бренда починається в далекому 1979 році. Саме тоді вперше з`явився касетний плеєр TPS-L2 — перший Walkman, розроблений інженером Нобутоси Кихара (Nobutoshi Kihara). Устрій виявився винятково вдалим і популярним. Не дивлячись на всі старання конкурентів, що випускали аналогічні устрої, саме техніка від Sony стала самою основою індустрії портативних аудиоустройств. Слідом за рядом касетних плеєрів, компанія почала випускати Cd-Плеєри (перший час, що випускалися під саббрендом Discman).

Western Digital

Компанія Western Digital, вона ж WD, вона ж WDC — один із провідних виробників систем зберігання даних. Особливу популярність компанія одержала як виробник жорстких дисків Заснована Western Digital була 23 квітня 1970 року якимось Альвином Филипсом (Alvin Phillips) інженером, що був, компанії Motorola.

Wii

Ігрова консоль сьомого покоління японської компанії Nintendo. Будучи дуже простим у технічному плані, компактний устрій запропонував користувачам принципово новий підхід до самого процесу гри, завдяки чому стало винятково популярним, значно випередивши устрою від конкурентів (Xbox 360 і Playstation 3).

Xbox

Бренд Xbox народився з бажання всюдисущої Microsoft потрапити на, що розбудовується величезними темпами ринок ігрових консолей. У ті роки на цьому ринку безроздільно правила бал Sony з ігровою приставкою Playstation 2. Сама думка про конкуренцію з нею видалася смішною. Але Microsoft не була б тем, чому вона є на сьогоднішній день, якби не її вміння вирішувати складні завдання На світло з`являється приставка шостого покоління Xbox (15 листопада 2001 року).

Xerox

Слоган: Technology. Document Management. Consulting Services.
Перефразувавши класика комуністичної поезії, можна сказати «Ми говоримо копіювання документів — маємо на увазі Xerox»
. Дійсно, адже практично повсюдно, у тому числі й на території всього колишнього СРСР (куди цей бренд прийшов аж у далекому 1968 році), слово «ксерокс»
означає копію або копіювання А почалося все в 1906 році, коли в місті Рочестр, штат Нью-Йорк, була утворена компанія The Haloid Company, що займався проведенням і продажем фотопаперу.

Yahoo!

Слоган: Do you Yahoo!?
По своєму легендарна інтернет-компанія, що володіє однієї з найбільших пошукових систем. Крім послуг пошуку, Yahoo! надає користувачам різні сервіси, начебто електронної пошти, прогнозів погоди, біржових зведень і тому подібне А почалося все з того, що два аспіранти Стэнфордского університету почали створювати каталог сторінок інтернету.

yellowtab

Німецька софтверная компанія, що прославився тим, що після «загибелі» Be, Inc. продовжила роботу над операційною системою Beos. Свій створення німці назвали Zeta. Ця система базувалася на Beos 5.1. Уперше світова громадськість довідалася про невелику компанію з Манхейма (Mannheim, Німеччина, земля Baden-Wurttemberg) в 2005 році в Ганновері на щорічній виставці Cebit — саме тоді була продемонстрована перша версія Zeta.

Zalman

Південнокорейська компанія, відома в нас, в основному, завдяки своїм системам охолодження. Але крім кулеров, Zalman tech. co., Ltd. випускає ще й корпуса для комп`ютерів, блоки живлення, 3 D-Монітори, миші, навушники й іншу подібну комп`ютерну периферію. Наприкінці 2011 року вирішено було розширити проведення, зайнявшись проведенням відеокарт.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20