1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Thinkpad

Крапка над «I» світиться коли ноутбук включений - це також один з характерних ознак лінійки Лінійка професійних ноутбуків, що нині проводяться компанією Lenovo. До 2005 року бренд належав IBM. Перші ноутбуки Thinkpad з`явилися в 1992 році. Назва бренда несе в собі слоган IBM — Think!
і є похідним від «notepad»
(«блокнот»
).

Topower

Слоган: Dare to be different
Відомий тайваньский виробник (повна назва — Topower Computer Industrial Co., Ltd.) блоків живлення (PSU – Power Supply Unit) для комп`ютерних систем різних типів — від простеньких десктопов, до винятково навернених мультипроцесорних і геймерских систем. Так само виробник займається створенням готових комп`ютерів, серверів, корпусів і стійок для серверів, супровідних комплектуючих і аксесуарів Компанія була заснована в 1986 році.

TP-LINK

Слоган: The Reliable Choice
Китайський виробник усілякого телекомунікаційного встаткування ринку, що ставиться до сегмента, називаного SOHO (Small office/home office
). Компанія заснована в 1996 році, у місті Шэньчжэнь, провінція Гуандун, Китай (Shenzhen, Guangdong, China), де й донині перебуває її головний офіс.

Transcend

Слоган: Exceeding Your Expectation
Історія Transcend почалася в 1988 році, коли її заснував хтось Пітер Шу (Peter Shu). Споконвічно компанія займалася адаптацією лазерних принтерів до китайської мови До проведення, пов`язаного з пам`яттю, вона приступилася роком пізніше, почавши випуск модулів пам`яті для лазерних принтерів.

Trust

Слоган: No Trust No Glory! Life is More! Trust us
Нідерландський виробник різної дрібної комп`ютерної периферії. Компанія випускає миші, клавіатури, графічні планшети, сумки й підставки для ноутбуків, камера^-камери-веб-камери, Usb-Хабы й таке інше. Продукція ця відрізняється низькою ціною й непоганою якістю.

VAIO

Торговельна марка, під якою компанія Sony випускає комп`ютерну техніку — десктопы, ноутбуки, нетбуки, медиацентры й т.п. Але найбільш відомі саме ноутбуки. Спектр їх застосування широкий — є моделі як для домашніх, так і для бізнесів-користувачів Перші комп`ютери VAIO з`явилися в 1996 році.

Verbatim

Слоган: Technology you can trust
Американський виробник носіїв інформації, будь те дискети, оптичні диски, магнітна стрічка або флешки з картами пам`яті Заснована компанія була в 1969 році. Тоді вона називалася Information Terminals Corporation (ITC) і займалася носіями на магнітній стрічці. Заснував її хтось Рейд Андерсон (Reid Anderson), фізик по утвору.

Viewsonic

Слоган: See the difference
Історія цього досить відомого виробника різних устроїв візуалізації, начебто моніторів, проекторів, телевізійних панелей і мобільних устроїв, начебто портативних комп`ютерів, букридеров і бездротових моніторів, почалася з невеликої компанії, що займалася споконвічно дистриб`юторською діяльністю, представляючи на ринку США комп`ютерну периферію.

Visio

Популярний програмний пакет, застосовуваний для побудови діаграм, блок-схем і графіків, настільки широко використовуваних у середовище^-середовищу-середі-середовищі-бізнесов-середовищі. Нині це програмне забезпечення належить Microsoft і називається, відповідно, Microsoft Visio. В 1990 році славна компанія Aldus Corporation стрімко наближається до свого заходу.

Vitek

Слоган: Техніка для життя
Бренд, під яким проводиться різна побутова техніка, електроніка й кліматична техніка Усе почалося в 1999 році, коли компанія Golder Electronics, що займався до цього дистрибуцією західних торговельних марок на російському ринку, розв`язала створити власний бренд.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20