1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Smoothcreations

Американська компанія, що займається створенням високопродуктивних комп`ютерних рішень ( як десктопов, так і ноутбуків), використовуваних, в основному, геймерами. При бажанні, подібні рішення можна застосовувати й для складним математичних розрахунків, проектування й моделювання, математичного програмного забезпечення.

Sony

Слоган: make.belive
У джерел багатьох всесвітньо відомих компаній стояли дві людини, один з яких був талановитим інженером, інший добре орієнтувався у світі бізнесу. Не стала виключенням і Sony. Трапилося це в 1946 році, у Японії, яка тільки-тільки почала відроджуватися після поразки й потрясінь Другої світової війни.

Stealth.com

Канадська компанія, що спеціалізується на проведенні комп`ютерних систем підвищеної живучості. ее моделі, Що випускаються, важко назвати гарними, зате вони без праці працюють в умовах, фатальних для більшості гарних, але не занадто те й витривалих систем Заснована компанія була в 1990 році.

Steelseries

Датський виробник комп`ютерних маніпуляторів (мишей, клавіатур…) і аксесуарів (гарнітур, мишачих килимків…), розрахованих винятково на професійних геймеров. Будь-який дійсний гравець розповість вам, як важлива якість даної продукції в будь-якій грі, що вимагає швидкість реакції й відрізняється складністю керування Компанія активно співробітничає з відомими геймерами й виробниками ігор.

Supra

Японську компанію Supra можна охарактеризувати як виробника різного ширвжитку світу електроніки й електротехніки. Вона займається буквально всім, випускаючи продукцію більш доступну за ціною, ніж з випадку з іншими виробниками з тієї ж країни. Ну а оскільки ширвжиток цей японський, те і якість вище за середнє.

Телесистеми

Російський виробник електроніки. Компанія відома, насамперед, диктофонами Edic-mini. Займається вона також охоронними системами, аудио-видеорекордерами, офісними АТС і багатьом іншим Продукція компанії унікальна й, по більшій частині, взагалі не має аналогів на світовому ринку.

Tenda

Китайський виробник мережного встаткування для домашнього користування й малих офісів. Компанія була заснована в 1998 році в Шеньжене (Shenzhen). Її продукцією стало все, що тією чи іншою мірою пов`язане з комп`ютерними мережами — роутеры, модеми, свитчи та інше. Tenda Technology — постійний член Wi-Fi альянсу Продукція ця виявилася дуже затребуваної на території материкового Китаю (нині Tenda належить майже 40% ринку рідної країни), що визначило швидкий ріст і розвиток компанії.

texet

Слоган: Bringing the Best Together
Усе почалося 1-го червня 2004 року, коли компанія «Електронні системи «Алкотел» (заснована в 1993 році в Санкт-Петербургові) представила новий бренд споживчої електроніки. ТМ texet прийшла на заміну бренду Alkotel, від якого в підсумку вирішено було відмовитися Першою продукцією, представленої під брендом texet, стали провідні й бездротові Dect-Телефони, складання яких здійснювалося китайськими Oem-Виробниками.

Thermalright

Слоган: Ultimate Cooling Solutions!
Тайваньский виробник систем охолодження для комп`ютерних комплектуючих (процесорів, відеокарт, пам`яті й компонентів материнських плат) і ігрових консолей. Випускається активне, пасивне й рідинне охолодження для самих різних систем, на самі різні запити й можливості Thermalright TR-360, система охолодження для Xbox 360 Компанія працює з 2003 року.

Thermaltake

Слоган: Coolall YOUR LIFE
Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих — корпусів, блоків живлення, систем охолодження (повітряних і рідинних), а також різних аксесуарів (вентиляторів, кишень для жорстких дисків, кабелів і т.п.). Чималу роль у бізнесі компанії відіграють ODM/ Oem-Контракти Заснована компанія була в 1999 році.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20