1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Rovercomputers

Виробник і дистриб`ютор ноутбуків, смартфонов, цифрових камер, МП 3-плеєрів, а так само різних аксесуарів. Один їхніх найвідоміших брендів на російському ринку. Історія компанії почалася в 1991 році, коли була створена сервісна структура Dvm-Сервіс, двома роками пізніше перейменована в Dvm-group .

Rovio

Rovio — фінська компанія-розроблювач ігор для мобільних устроїв. Перші кроки в створенні компанії були зроблені в 2003 році, коли три студенти Технологічного університету Гельсінкі — Никлас Хед (Niklas Hed), Ярно Вакевайнен (Jarno Väkeväinen), і Кім Дикерт (Kim Dikert) — взяли участь у конкурсі, улаштованому при сприянні Nokia і HP, метою конкурсу був розвиток і просування мобільних комп`ютерних ігор.

S-LCD

Спільне підприємство, утворене в 2003 році японської Sony Corporation і південнокорейської Samsung Electronics Co. Ltd. Згідно з договором, партнери мали майже різнозначні права. Майже, тому що Samsung належало 50% відсотків акцій, плюс одна акція зверху. В Sony, відповідно, акцій було на одну менше. S-LCD створювалася для проведення Lcd-Панелей для різного типу устроїв — від мобільних телефонів до телевізорів.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

Samsung Techwin

Підрозділ південнокорейської корпорації Samsung. Основний напрямок діяльності — оптоелектроніка, системи відеоспостереження й безпеки, силові установки, напівпровідникові системи й компонента, а так само військова й авіаційна техніка Заснований підрозділ був в 1977 році. Споконвічно воно називалося Samsung Precision Company.

SANYO

Японський виробник різної електроніки, побутової й кліматичної техніки. Корпорація, яка починала з невеликого електромонтажного заводу, що заробив у місті Осака, 23 листопада 1947 року, на сьогоднішній день нараховує сотні дочірніх компаній, на яких трудяться сотні тисяч співробітників.

SAPPHIRE

Найбільше ця компанія відома як виробник відеокарт, материнських плат і інших комп`ютерних комплектуючих. Але нею також проводяться Tv-Тюнери й цифрові фоторамки. SAPPHIRE Technology — дочірній підрозділ PC Partner Ltd. Group. Досить популярні в усьому світі, відеокарти Sapphire створюються винятково з використанням рішень AMD/ATI.

Seagate

Слоган: We turn on idias
Один з найбільших виробників жорстких дисків (HDD). Продукція компанії використовується повсюдно, де є комп`ютери й інші устрої, так чи інакше пов`язані зі зберіганням даних Компанія була створена в 1979 році. Першою її продукцією став 5, 25-дюймовий жорсткий диск, що з`явився роком пізніше.

Sennheiser

Відомий в усьому світі виробник навушників. Також компанією випускаються гарнітури, мікрофони й інше встаткування, так чи інакше зв`язане зі звуком — запис, передача, відтворення… Травень 1945 року. Германія лежить у руїнах. Союзники ще навіть не встигнули відсвяткувати свою перемогу, а практичні німці вже починають створювати нові компанії.

Silverstone

Слоган: Designing Inspiration
Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих, а саме блоків живлення (PSU), систем охолодження, накопичувачів, зовнішніх звукових карт і різної околокомьютерной дріб`язки. Але особливо відомі комп`ютерні корпуси, розроблені компанією спеціально для мультимедійних комп`ютерів ( так званих HTPC). Заснована Silverstone Tech.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20