1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

PLEOMAX

Pleo Слоган: «A sensible bit of Samsung»
Бренд PLEOMAX належить компанії Samsung. Під цією маркою випускаються всілякі дріб`язки, без яких обійтися в повсякденному житті було б досить проблематично. Це носії інформації (оптичні диски й дискети), комп`ютерна периферія (миші, клавіатури, веб-камери й таке інше), батарейки й акумулятори для побутової електроніки, а так само різні лампочки для освітлювальних приладів Хоча з реалізацією продукції Samsung ніколи не виникало проблем, в 2003 році було ухвалене рішення про створення компанії Pleomax.

polaroid-logo

Polaroid

Це одна з багатьох невеселих історій про бізнес із числа тих, у яких стрімкий зліт і процвітання компанії переміняється повільним вгасанням з розпачливими спробами реанімації. Таких компаній сотні й тисячі, однак, сьогодні мова йтиме про живу легенду, Оpolaroid. Засновник компанії, Эдвин Лэнд, народився в 1909 році в Бриджпорте (Коннектикут, США).

Powerbook

Лінійка ноутбуків компанії Apple. Позиціонувалися як продуктивні рішення для професіоналів, на противагу ibook — куди більш доступним ноутбукам для невимогливих користувачів і студентів Перша модель лінійки з`явилася в 1991 році — Powerbook 100 (процесор проведення Motorola із частотою 16 МГц, 256 Кб пам`яті, екран з Vga-Дозволом).

Quantum Force

Бренд, під яким компанія Foxconn випускає материнські плати, розроблені спеціально для екстремальних систем, які збирають собі геймеры або овеклокеры. Кожна із цих плат має власне ім`я. Так, найперша модель називалася Mars. Вона навіть мала свій слоган — «MARS unleash the power»
. Потім з`явилася Blackops, пізніше Avenger і Bloodrage.

Quark Inc.

Слоган: Revolutionizing Publishing. Again.
Творець винятково популярного програмного забезпечення для професійної верстки — Quark Press. Популярність і поширеність цього ПО так висока, що, перефразувавши класика комуністичної поезії, «ми говоримо Quark Press, маємо на увазі Quark Inc» і навпаки. Заснована компанія була в 1981 році.

R.O.G.

Бренд, що належить компанії Asus. Під ним виходить різна комп`ютерна продукція, розрахована на користувачів, що бажають одержати максимальну продуктивність в іграх. Не слід плутати цей бренд із Game Republic Inc. — японським розроблювачем відеоігор У список продуктів R.O.G. (можна зустріти написання — ROG) входять відеокарти, материнські плати, найскладніші системи охолодження, блоки живлення, монітори, настільні комп`ютери й ноутбуки.

Razer

Слоган: For gamers. By gamers.
Американський виробник ігрової ганьби-энд переферии для комп`ютерів: комп`ютерних мишей, клавіатур, гарнітур, а також аксесуарів для них. Причому, у створенні й тестуванні всього цього беруть участь не тільки інженери, але й професійні геймеры, з якими Razer співробітничає з перших днів свого існування Компанія була заснована в 1998 році.

Red Hat

Американська софтверная компанія. Найбільше відома завдяки своїй основній розробці — операційній системі Red Hat Linux. Нині ця ОС випускається у двох розв`язках: Red Hat Enterprise Linux, яка поширюється по річній підписці й має сервісну підтримку, а також Fedora (споконвічно Fedora Core), розповсюджувана безкоштовно й підтримувана чинностями ентузіастів.

remail

Ця компанія, що встигнула написати лише одну програму — поштовий клієнт, названий по імені компанії, для Apple iphone. Додаток був куди зручніше й швидше в роботі, ніж нативный поштовий клієнт (Mail.app). Нині remail вилучене з App Store через припинення існування компанії Заснована компанія remail була в 2008 році вихідцем з компанії Google німцем Габором Цсейллом (Gabor Cselle), який раніше брав участь у створенні сервісу Gmail.

Ricoh

Один з найбільших виробників різних типів принтерів, копіювальних апаратів, МФУ й факсів, а також цифрових фото- і відеокамер. Випускаються мікросхеми, напівпровідники, різні комплектуючі й аксесуари. Займається компанія й розробкою програмного забезпечення. Як і будь-яка подібна структура такого рівня, Ricoh має й спеціальні дослідні центри, розкиданими по світу й працюючими в різні напрямках В 1936 році Киёси Итимурой (Kiyoshi Ichimura) була заснована компанія по проведенню фотопаперу.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20