1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Olympus

Слоган: Focus on Life Your Vision, Our Future
Відомий японський виробник оптики й фототехніки, електроніки й медичного встаткування. У нас найбільше всього відомий як творець цифрових камер ( як для починаючих користувачів, так і для професіоналів) і цифрових диктофонів (також для різного рівня користувачів). Заснована компанія була 12 жовтня 1919 року.

On2 Technologies

Слоган: Make Video Possible
Американська компанія, що займається розробкою рішень компресії відео, з метою його наступної передачі за допомогою Ip-Мереж. Ще їх використовують при створенні вебкастов і відеоігор, а так само для навчання, мобільного відео й мобільного телебачення.

Opera

Цей норвезький виробник програмного забезпечення для настільних комп`ютерів і портативних систем найбільше відомий завдяки браузеру Opera, а також його мобільним версіям Opera Mini і Opera Mobile. Усе почалося 30 серпня 1995 року, коли двоє колишніх співробітників дослідного центру норвезької телекомунікаційної компанії Telenor розв`язали застосувати накопичені за роки роботи знання для створення власного проекту.

OPPO

Підрозділ китайської компанії BBK Electronics. Займається побутовою електронікою й телефонами, як мобільними, так і стаціонарними. Найбільше відома завдяки своїм Dvd-Плеєрам; достатньою популярністю користуються й MP 3-плеєри. Зараз компанія активно нарощує присутність на ринку Bd-Плеєрів (Blu-Ray).

Osborne

Зараз, коли ноутбуки стали звичною складовому нашому життя й уже поступово витісняють настільні комп`ютери, мало хто пам`ятає історію їх появи. Але ж вона досить драматична й повчальна Почалося все в 1980 році, коли Адам Осборн (Adam Osborne) заснував Osborne Computer Corporation. Його метою було створення портативних комп`ютерів, які користувач міг носити із собою повсюдно.

panasonic-logo

Panasonic

Сьогодні під брендом Panasonic випускаються самі різні товари електроніки й побутової техніки – від тостерів до фотоапаратів ( під брендом Lumix). Компанія вже давно ввійшла в десятку лідерів світового проведення електротехніки й здавати свої позиції в жодному разі не має наміру.

Pentium

Торговельна марка, під якою випускалося кілька поколінь процесорів Intel х86. Найвідоміша розробка корпорації Intel. Процесори під іменем Pentium розійшлися по світу мільярдами екземплярів Уперше процесор Pentium був представлений публіці 22 березня 1993 року. Це був процесор п`ятого покоління, що разюче відрізнявся від Intel 80486 (процесора четвертого покоління, іменованого в народі 486-м або просто «четвіркою»).

Philips

Слоган: Sense and simplicity (з 2004 року) Let´s make things better (1995 рік) Корпорація Philips — це один з найбільших у світі (і найбільший у Європі) виробник побутової електроніки. Основні напрямки бізнесу: побутова електроніка, освітлювальні системи й медичне встаткування Історія корпорації нараховує вже більш ста років.

Planar

Слоган: When image experience matters
Виробник професійних систем відображення даних. Вироблені компанією дисплеї, монітори й проектори широко використовуються в медичному встаткуванні, системах спостереження, вимірювальному встаткуванні, системах зв`язки й т. п. Заснована компанія була в 1983 році.

Plantronics

Слоган: Sound Innovation
Відомий виробник гарнітур, для різних устроїв і систем зв`язки. Проводяться провідні й бездротові рішення як для професіоналів, так і простих смертних. В останніх компанія непохитно асоціюється з Bluetooth-Гарнітурами для мобільних телефонів, що, втім, не дивно. Історія цієї компанії почалася задовго до появи мобільних телефонів, придатних до масового проведення.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20