1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Need for speed

Серія гоночних симуляторів компанії Electronic Arts. Гри цієї серії завжди користувалися величезною популярністю, роздобувши безліч затятих шанувальників по всьому миру NFS ставиться до класу так званих аркадных гонок, коли більше уваги приділяється спецэффектам, графіці й сюжетної лінії, ніж реалізму керування гоночним автомобілем (антиподом NFS іноді називають серію Colin Mcrae Rally від Codemasters, де графіка не настільки гарна, але реалізм винятково високий).

Newton

Свій перший кишеньковий комп`ютер Apple створила ще задовго до того, як з`явилися iphone і ipad. Розробки кишенькового комп`ютера почалися ще в 1987 році. Перший Newton з`явився в продажі в 1993 році. Це було принципово нове явище на ринку й тодішній СЕО Apple – Джон Скалли (John Sculley), навіть придумав для нього спеціальна назва.

Nexus

Нідерландський виробник комп`ютерних комплектуючих. Nexus випускає комп`ютерні корпуси, блоки живлення, вентилятори, системи охолодження для жорстких дисків і ноутбуків, кулеры й різний супутній дріб`язок. Простіше сказати — повітряні системи охолодження для комп`ютерів.

Nikon

Слоган: If the picture matters, the camera matters
Nikon не випадково ставиться до легендарних брендів. Фототехніка, вироблена компанією, завоювала любов сотень тисяч користувачів по усьому світу, як професійних фотографів, так і зелених новачків. Продукція Nikon застосовується повсюдно — крім фотокамер і об`єктивів, компанія випускає й різні оптичні прилади й устрою для обробки зображень Майбутня легенда народилася 25 липня 1917 року, шляхом злиття трьох компаній — Tokyo Keiki Seisaku-Sho`s Optical Division, Iwaki Glass Seisaku-sho і Fujii Lens Seizo-sho.

Noctua

Слоган: Designed in Austria
Австрійська компанія — виробник повітряних систем охолодження для комп`ютерів. Продукція компанії ставиться до сегмента ганьби-энд. Ці кулеры й вентилятори відрізняються безшумністю роботи, високою ефективністю й винятковою надійністю. Модельний ряд невеликий, але кожний створення заслуговує найпильнішої уваги З`явилася Noctua (вимовляється як «ноктуа», а, часом, і як «нокта») в 2005 році, як результат співробітництва між австрійської Austrian Rascom Computerdistribution Ges.m.b.H.

NVIDIA

Основний напрямок діяльності компанії — розробка й проведення графічних процесорів (GPU). Так само NVIDIA Corporation розробляє медиапроцессоры й чипсети. Вироблені компанією рішення використовуються в мобільних устроях, ігрових консолях, настільних комп`ютерах, а так само суперкомп`ютерах Заснована компанія була в 1993 році.

NXP

NXP Semiconductors — виробник електронних компонентів (напівпровідників, мікросхем, датчиків…) з Нідерландів. Продукція компанії використовується в найрізноманітнішій промисловій і споживчій цифровій і аналоговій електроніці, застосовуваної в найрізноманітніших сферах діяльності.

NZXT.

Слогани: Unique. Unprecedented. Inspired. Crafted Gaming Armor
Компанія відома своїми комп`ютерними комплектуючими, в основному комп`ютерними корпусами. Так само випускаються блоки живлення, маніпулятори, кулеры для ноутбуків та інші аксесуари. На відміну від компанії Silver Stone, корпуса якої створюються, в основному, для HTPC (медиацентров), NZXT.

Oki

Слоган: Open up your dreams
Японський виробник різних електронних устроїв, напівпровідників і мікросхем, телекомунікаційного встаткування. У нас найбільше відомий, завдяки своїм принтерам різних типів, МФУ, копіювальним машинам і факсимільним апаратам, виробленим підрозділом OKI Printing Solution. Історія компанії нараховує вже більш ста років.

Olivetti

Всесвітньо відомий виробник комп`ютерів, принтерів, факсів і іншої офісної техніки починав свою діяльність у далекому 1908 році. Саме тоді з`явилася Ing. C. Olivetti & Co., Spa., заснована Камилло Оливетти (Camillo Olivertti) і виробляюча друкарські машинки. Ця компанія перша в Італії почала займатися подібною продукцією.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20