1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

Macbook

Лінійка щодо простих ноутбуків компанії Apple. Дані моделі позиціонуються як молодіжні. Вони прекрасно підійдуть для невимогливого користувача, який не має потреби в могутніших (і більш дорогих) ноутбуках лінійки Macbook Pro. До початку 2006 року лінійка називалася ibook і будувалася на процесорах Powerpc.

Macbook Pro

Лінійка ноутбуків компанії Apple, позиционируемых як рішення для професіоналів і вимогливих користувачів (у відмінності від більш простих моделей Macbook). Перший Macbook Pro з`явився на початку 2006 року, після переходу із процесорів IBM на Intel. Раніше лінійка професійних ноутбуків Apple звалася Powerbook.

Mad Catz

Виробник різних периферійних устроїв для ігрових консолей. продукція, що випускається, позиціонується як справжня знахідка для дійсного геймера, незалежно від типу ігор, які він віддає перевагу. Також компанією проводяться різні аксесуари, начебто кабелів, карт пам`яті, навушників і т.

Magnavox

Слоган: Smart. Very smart
Американський виробник електроніки Magnavox займався найрізноманітнішою технікою: телевізори, радіоприймачі, відеомагнітофони, навушники й таке інше. Прославилася компанія і як творець першої у світі домашньої ігрової приставки — Magnavox Odyssey, якої так і не призначено було стати популярною Історія компанії бере свій початок в 1917 році, коли її заснували Эдвин Придхэм (Edwin Pridham) і Пітер Л.

Microsoft

Слоган: Where do you want to go today? (1994 — 2002 роки) Your potential. Our passion. (нинішній слоган)
Всесвітньо відомий виробник програмного забезпечення (ПО) для настільних комп`ютерів, мобільних устроїв, кластерів, серверів і ігрових консолей. Крім програмного забезпечення, компанія займається також проведенням самих ігрових консолей, комп`ютерних маніпуляторів і аудиоплееров.

Mortal Kombat

Бренд належить компанії Midway Games, яка спеціалізується на створенні й поширенні відеоігор. Mortal Kombat (MK — саме через «K», а не через «C») — дуже популярна серія ігор-файтингов (, що імітують рукопашний бій між двома персонажами). Гра була споконвічно розроблена для ігрових автоматів, а нині існує винятково для ігрових консолей.

Moshi

Слоган: Purveyor of electronics fashion
Moshi — бренд приналежний каліфорнійської компанії Aevoe. Під ним вона провадить різноманітні аксесуари для портативної електроніки — ноутбуків, МП 3-плеєрів і мобільних телефонів. Продукція Aevoe Moshi ставиться до розряду ексклюзивної. чи Потрібне говорити, що більша частина вироблених аксесуарів випускається для техніки Apple? зображення з офіційного сайту Вам не подобається що на поверхні вашого Macbook Pro залишаються подряпини й жирні плями? Просто купите плівку Palmguard 17 (усього лише 80 доларів), обліпите нею поверхня вашого звірка й вони вас більше не потурбують.

Motorola

Слоган: Intelligence Everywhere hello moto
Ця компанія міцно асоціюється в більшості з мобільними телефонами. Але насправді, спектр Motorola куди багатше й красочнее. Почалося все в 1928 році, коли бізнесмен Стать Галвин (Pol Galvin), зі своїм братом Джозефом Галвином (Josef Galvin) заснував компанію Galvin Manufacturing Corporation.

Mouse Computer

Японський виробник і продавець настільних комп`ютерів, ноутбуків, нетбуков, неттопов і різної комп`ютерної периферії. Входить до складу холдингу MCJ Holding Company. Продукція під цим брендом широко поширена на території Японії. У США, Європі й країнах СНД практично невідома Створюються й реалізуються системи різних конфігурацій, для рішення завдань різного рівня — від простих і тихих офісних систем, до високопродуктивних ігрових монстрів (бренд G-Tune).

MSI

Слоган: Insist on the best
Тайваньский виробник усіляких комп`ютерних комплектуючих і готових систем. Входить до числа провідних виробників материнських плат і відеокарт. Крім комп`ютерної техніки, випускається також і невеликий відсоток побутової електроніки Створена компанія була в 1986 році.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20