1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

iriver

(жовтогарячий)2010 (темно-сірий)2010 (ясно-сірий) Історія бренда починається в 1999 році, коли в Південній Кореї була заснована компанія Reigncom Co., Ltd. — батько-засновник iriver. Перший устрій під нової торговельної маркою, Cd-Плеєр iriver imp-100 з підтримкою формату MP3, вийшло у світ у листопаді 2000 року.

Ironport

Американська компанія, що займається продуктами для захисту комп`ютерних мереж від хакерських атак, спама й вірусів. Була засновано в грудні 2000 року в місті Сан-Бруно, шатат Каліфорнія, США (San Bruno, California, USA). Її заснували хтось Скотт Бенистер (Scott Banister) і Скотт Вейсс (Scott Weiss), які надалі переманили до себе багатьох талановитих розроблювачів з таких компаній, як Yahoo і Hotmail. Споконвічне встаткування компанії розраховувалося винятково на захист електронної пошти (Ironport Email Security Appliances).

Kingston

Найбільше в нас ця компанія відома своїми «флешками», так картами пам`яті. На самому е справі асортименти виробленої продукції дуже великий, але він дійсно так чи інакше має відношення до пам`яті. Продукцію Kingston використовують у самих різних устроях — від МР 3-плеєрів, до персональних комп`ютерів Народження Kingston у жовтні 1987 року збіглося з періодом, коли ринок персональних комп`ютерів випробовував гостру нестачу в модулях пам`яті.

KOSS

Слоган: Sounds Good Just KOSS
Відомий в усьому світі виробник навушників, гарнітур і мікрофонів Зараз уже важко представити, але споконвічно компанія займалася тим, що здавала напрокат телевізори. У ті роки, коли електроніка коштувала надзвичайних грошей і купувалася в кредит, багато лікарень воліли брати її напрокат (у якості додаткового сервісу для багатих пацієнтів).

Лабораторія Касперского

Антивірус Касперского Один з найбільших як у Росії, так і в усьому світі, творець програмного забезпечення, призначення якого — інформаційна безпека. Продукція призначає як для бізнесу, так і приватних користувачів. Кількість користувачів даного ПО обчислюється вже мільйонами.

Lenovo

Слоган: New World. New Thinking (натяк на слоган IBM – Think!)
Thinkpad: The all-day notebook (слоган лінійки ноутбуків Thinkpad)
Китайський виробник різноманітних готових комп`ютерних систем — десктопов, ноутбуків, нетбуков, неттопов, планшетних комп`ютерів, смартфонов і КПК. Входить у п`ятірку провідних комп`ютерних виробників.

Lexmark

Слоган: «Customers for Life» «Print Lexmark» «Print less and save more» «Lexmark, We’re Always Working» «True, Image, Always» ( використовується на впакуваннях продукції) …
Один із провідних виробників у світі, що займається розробкою й проведенням рішень печатки. Корпорація відома своїми струминними й лазерними принтерами, багатофункціональними устроями (МФУ), а так само аксесуарами й видатковими матеріалами для них Дата підстави — березень 1991 рік, коли в IBM було ухвалене рішення відмовитися від бізнесу по проведенню принтерів.

lg-logo

LG

За кожним всесвітньо відомим брендом тягнеться довгий шлях перемог і поразок, по якому він до своєї популярності й прийшов. При цьому починали багато компаній зовсім не з того, чому вони зрештою прославилися. І одним з явних прикладів цьому є компанія LG. Сьогодні це всесвітньо відомий виробник побутових приладів, але колись усе починалося з маленької фірми, що провадить порошок для чищення зубів Історія компанії LG іде своїм коріннями в далекі 1940-і роки, коли молодий підприємець по імені Ку Ин Хой (Koo In-Hwoi) узявся за проведення й реалізацію цей нового для Кореї кошту по догляду за зубами.

Linksys

Американський виробник різного мережного встаткування для будинку й малого бізнесу. Якийсь час належав Cisco Systems, Inc. - у цей період його повна назва звучала як Linksys by Cisco. Потім, Linksys

Logitech

Історія Logitech почалася в 1981 році, саме в той період, коли комп`ютерна миша тільки-тільки починала своє переможний хід у молодому ще світі персональних комп`ютерів. Заснували компанію, яка спочатку займалася проведенням винятково даним типом маніпуляторів, Дениел Борел (Daniel Borel), Пьерлуиджи Запакоста (Pierluigi Zappacosta) і Джакомо Марини (Giacomo Marini).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20