1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

IBM

International Time Recording Company (1888)Computing Scale Company of America (1891)Tabulating Machine Company (1911)1924194719561972 Слоган: Think!
Це не просто відома компанія, це щось більше. Почавши задовго до комп`ютерної ери, вона не тільки вплинула на сучасні комп`ютери — IBM по суті створила їхній сучасний вигляд. Є компанії, історія яких уміщається в кілька абзаців.

ibook

Ноутбуки Apple, що ставляться до цієї лінійки, споконвічно позиціонувалися як доступні рішення ( на відміну від продуктивних і дорогих Powerbook, у наслідку Macbook Pro). Перший ibook з`явився ще в 1999 році. Це була дійсно оригінальна модель, з незвичайним дизайном — її корпус нагадував раковину й мав ручку для перенесення.

ibuypower

Слоган: We build it, You play it
Відома у США компанія (повна назва ibuypower Computer), що займається складанням надпотужних мультимедійних і ігрових комп`ютерних систем з готових комплектуючих сторонніх виробників. Спільне підприємство з American Future Technology Corporation (ATF). IBUYPOWER з`явилася в 1996 році.

id Software

Легендарна компанія, що створює справжні легенди. Комп`ютерні ігри, розроблені id Software стали не просто знаменитими, вони визначили сам розвиток тривимірних «стрелялок» на десятиліття вперед. А починалося всі так необразливо… У вересні 1990 року група із трьох програмістів, що працювали на компанію Softdisk, незалежно від роботодавця, працює над принципово новою технологією плавного прокручування тла.

Ideapad

Лінійка ноутбуків компанії Lenovo. Моделі цієї лінійки ориентированны, насамперед, на масового споживача ( на противагу іншій лінійці — Thinkpad, орієнтованої насамперед на бізнес-користувачів). У серію входять три види ноутбуків: S — нетбуки Y — моделі із широкоформатним екраном U — ультракомпактні, але з високою продуктивністю Про створення нової серії Lenovo оголосила на початку 2008 року.

imac

Комп`ютер класу « усе-в-одному», вироблений компанією Apple Computers. По своєму легендарна модель, якої призначено було зіграти одну із ключових ролей в історії відродження компанії, ставши фундаментом до успіху Apple у секторі домашніх комп`ютерів В 1998 році свежевернувшийся в Apple Стив Джобс представив публіці щось досить незвичайне — комп`ютер-моноблок, виконаний у досить екстравагантному дизайні, щодо недорогий, але, що містив у собі багато цікаві нововведення.

Infocus

Слоган: The Big Picture
Американська компанія, що провадить проекційну техніку — цифрові проектори й аксесуари до них. Продукція компанії містить у собі портативні моделі, проектори для бізнесу й домашніх кінотеатрів. Випускається техніка для користувачів різного рівня.

ipad

27 січня 2010 року відбулося знаменна подія — компанія Apple представила свій перший планшетний комп`ютер — ipad. Розмови про можливу появу цього устрою велися кілька років. Хто з нетерпінням чекав, хто заперечував саму можливість появи щось подібного. Однак, до кінця 2009 року вже ніхто не сумнівався, що «планшетнику» від Apple — бути.

ipaq

Під цією назвою випускаються КПК і комунікатори компанії HP. Раніше цей бренд належав Compaq Computer Corporation, яка була поглинена НР в 2001 році. Hewlett-Packard ipaq 214 Устрою ipaq з`явилися у квітні 2000 року. Споконвічно й завжди вони працювали під керуванням операційної системи Windows Mobile (втім, що тільки не встановлювали на них умільці).

ipod

Практично відразу після підстави компанія Apple Computer зіштовхнулася зі своїм першим судовим позовом — а 1978 року на неї «наїхала» англійська мультимедійна корпорація Apple Corps. Підставою послужила назва й логотип нової комп`ютерної компанії. Англійці відстоювали свої права на зображення яблука в логотипі.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20