1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

3Dfx

Практично забута нині, 3Dfx Interactive, Inc., наприкінці 90-х років минулого століття, була абсолютним лідером на ринку графічних процесорів і відеокарт. Саме це компанія зробила тривимірну графіку повсякденним явищем, повністю змінивши світ комп`ютерних ігор 3Dfx була заснована в 1994 році, трьома вихідцями з Silicon Graphics (нині SGI) — Росс Смит (Ross Smith), Гари Таролли (Gary Tarolli) and Скотт Селлерс (Scott Sellers).

3M

20-і роки 30-і роки 40-і роки 50-і роки 60-і роки Американська інноваційно-виробнича компанія, що провадить найширший спектр усілякої продукції (такі компанії називають диверсифікованими) — у масі своєї, це всілякі дріб`язки, що повсякденно використовуються будинку й в офісі: клейкі стрічки, губки для миття, блокноти, різні дріб`язки для графічних робіт, записувані оптичні диски, а колись і дискети.

3R SYSTEM

Більшість відомих виробників комп`ютерних корпусів, систем охолодження й блоків живлення перебувають в Тайваневі. Однак, є подібні компанії й в інших країнах. Наприклад, у Південній Кореї, де й перебуває 3R SYSTEM Co. Ltd. Компанія це молода. Заснував її в 2000 році хтось Рю Юнг Му (Ryu Jung Moo).

A4tech

Тайваньский виробник комп`ютерної периферії, найбільше відомий завдяки маніпуляторам — мишкам і клавіатурам. Також випускаються веб-камери, Usb-Хаби, звукові стовпчики, гарнітури та інші корисності 5-in-1 Internet Phone Keyboard KIPS-900A (зображення з офіційного сайту) Компанія заснована в 1987 році.

Acer

У Тайваневі дуже багато комп`ютерних компаній, але дуже мало таких, які зуміли виявити такий великий вплив на комп`ютерний ринок, як це зробила Acer, що провадить готові системи, ноутбуки й, з недавніх пор, ще й смартфоны. У список виробленої продукції входять також проекційне встаткування, побутова електроніка й різна периферія й комплектуючі , Що Стала нині однієї з найвпливовівших корпорацій, Acer Group веде свій початок від невеликої комп`ютерної компанії Mulitech International, заснованої Стеном Ши (Stan Shih) в 1976 році.

Adaptec

Виробник комп`ютерного встаткування, а саме систем зберігання даних — різних контролерів і адаптерів, а також різних кабелів, аксесуарів програмного забезпечення, що супроводжує, і багато чого іншого Компанія була створена в 1984 році в місті Милпитас, штат Каліфорнія (Milpitas, CA, USA).

Adobe

Американська компанія-розроблювач програмного забезпечення. Творець таких відомих програм, як Photoshop і Illustrator, так само мови опису сторінок Postscript і популярного формату документів Portable Document Format — PDF, для читання якого використовується повсюдно розповсюджена програма, як Adobe Reader. Усе почалося саме Postscript, який почав розроблятися Джоном Уорноком (John Warnock) співробітником, що був, компанії Evans & Sutherland.

Aerocool

Слоган: Be Cool! Be Aerocool!
Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих, а саме корпусів, різних систем охолодження, блоків живлення (PSU) і всіляких аксесуарів для всього цього добра. Компанія була заснована в 2001 році. Американське представництво з`явилося роком пізніше.

Aidata

AIDMA — тайваньский виробник різної дрібної комп`ютерної периферії й офісних аксесуарів. Це різні підставки для ноутбуків моніторів або принтерів, шафки й полички для зберігання дисків, клавіатури й миші з килимками, що чистять кошти для оргтехніки й інша, настільки необхідна в повсякденному побуті дребедень. Свою діяльність компанія AIDMA початку в 1980 році.

Aldus

Компанія, що займався розробкою програмного забезпечення. Творець легендарної програми комп`ютерної верстки — Pagemaker і досить відомого редактора векторної графіки Freehand (пізніше викупленого компанією Macromedia). Aldus Corporation була засновано в лютому 1984 року. Своя назва вона одержала на честь Алдуса Манутиуса (Aldus Manutius) — венеціанського книгодрукаря, що жив в 15 столітті.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20