Сім порад, як дешево купити якісний одяг через інтернет?

Видалося б, навколо стільки магазинів з модним одягом - на будь-який смак і гаманець. Навіщо ризикувати, купуючи щось через інтернет? Замовляти речі віртуально віддає перевагу тим, хто живе в глибинці, але не прагне носити таку ж кофточку, яку носять ще 10 подружок. Також користуються модними сайтами дівчини, які шукають якусь конкретну річ. Нерідко такі сайти пропонують купити одяг на розпродажі, де симпатичне коктейльне платтячко буде коштувати дуже дешево, у районі 70 гривень. Як купити недорогу якісну річ через інтернет, купуючи при цьому потрібний товар?

От кілька порад:

1.    Замовлена річ буде максимально відповідати вашим бажанням, якщо попередньо ознайомитися з її параметрами. Легше всього уявити собі річ, знаючи її склад. Не завжди яскраве барвисте фото відповідає дійсності, куди наочніше відео, тому його присутність -це тільки плюс.

2.    Купити дешевий якісний одяг в інтернеті реально, оцінити якість можна по відкликаннях. Добре, якщо на сайті клієнти можуть залишати відгуки про ту або іншої моделі. Одні позитивні відкликання повинні вас насторожити, хоча, природно, замовляти артикул з негативними відкликаннями не варто.

3.    Зіставивши таблицю розмірів, ви збільшуєте шанси придбати одяг, який вам підійде. На сайтах звичайно дані європейські розміри. Власницям нестандартних фігур їсти зміст замовити "на пробу" недорогу річ, щоб оцінити, наскільки дані розміри збігаються з вашими параметрами.

4.    Різні інтернет-магазини пропонують різні способи доставки: поштою післяплатою, кур'єрська доставка, передоплата. Найбільш безпечний спосіб доставки - накладений платіж через пошту, але його не можна назвати найдешевшим, за нього прийде заплатити сервісний збір. Доставка кур'єром дуже зручна, але недоступна маленьким містам. Передоплату ж вимагають звичайно невеликі сайти, створені приватними особами. Пользоваться Пользоваться ли услугами с предоплатой - дело ваше, но гарантий доставки нет никаких

5.    Одяг, який з більшою ймовірністю збіжиться з усіма вашими параметрами - це вільні моделі блузок, сорочок, топів, плаття, сарафани. Великий ризик не потрапити "у яблучко" у штанів, шортів, комбінезонів. З білизни ризиковано замовляти бюстгальтери, їх бажане все-таки міряти. Зате купити набори трусиків, носків в інтернеті можна без особливого ризику. Замовляючи взуття, теж потрібно бути уважними, адже вона відрізняється розмірами, висотою підйому, шириною стопи і т.д. З мінімальним ризиком можна замовити хіба що дешеві літні пантофлі.

6.    Браковану модель або невідповідний одяг не обов'язково ховати подалі в надра шафи або дарувати подрузі. Згідно з діючим Законом про права споживача, магазин зобов'язано поміняти товар протягом 14 днів, навіть якщо цей магазин віртуальний. Тому зберігайте всі квитанції, етикетки речей, що супроводжують упакування - усе це придасться для пересилання назад. Тоді магазин відправить вам поштовий переказ, дорівнює вартості товару, але не поверне вам комісію за пересилання, а також сервісний збір.

7.    Оцінити переваги покупок одягу через інтернет можна, замовивши на перший раз одну дешеву річ. Якщо вона виправдає ваше очікування, то можна змело ставати клієнтом інтернет-магазинів.