Правильно робимо покупки в інтернет магазинах

Не секрет, що витрати на функціонування інтернет-магазину суттєво нижче, чим звичайного магазину. Тому й ціни в інтернет-магазині суттєво нижче. Швидше за все, багато з вас чули про те, що існують інтернет-магазини, але деякі пробували купити. Постараємося розібратися, як оцінити надійність інтернет-магазину, як правильно зробити покупки й що зробити, щоб товар вам скоріше був доставлений. В Інтернеті купують в основному товари конкретні, тобто те, що вже подивилися й поторкали. У зв'язку із цим рекомендуємо купувати в Інтернеті товар, який ви вже оцінили, або товар, що не вимагає особою оцінки, наприклад: книги, компакт-диски, побутову техніку, комп'ютери.

Після того, як ви вибрали магазин, обов'язково подивитеся відкликання покупців про нього, ознайомлення з думкою людей, що зробили покупки буде не зайвим. Для здійснення покупки в більшості випадків необхідна реєстрація. Не варто цього боятися Реєстрація потрібна лише для збереження ваших даних, таких як: ім'я, прізвище адреса доставки, e-mail і ін. і ні до чого не зобов'язує.

Довіряйте тільки тем інтернет-магазинам, які не приховують свої реальні дані про місцезнаходження. В інтернет-магазині, якому можна довіряти, ви завжди без праці знайдете контактну інформацію: адреса, телефони, карту проїзду. Немаловажним фактором є зворотний зв'язок і надання консультацій. Бажане підстрахуватися й замовити товар по телефону. Ну, по-перше, ви відразу довідаєтеся, є товар у наявності чи ні. По-друге, ви зможете поставити запитання

по характеристиках товару й зрівняти їх з думками покупців. Та й взагалі живе спілкування завжди краще.

Оплатити покупки в інтернет-магазині можна безпосередньо кур'єрові при доставці по місту або банківським переведенням на розрахунковий рахунок. Не варто боятися, що ви перекажете гроші, а товар вам не вистелють, адже доказом оплати буде квитанція банку. Якщо ви прагнете прискорити доставку вашого товару, оплатите його й відразу ж вистеліть копію квитанції на e-mail або по факсу менеджерам магазинЛ-магазина-інтернет-магазину. Немаловажне знати свої права як споживача послуг інтернет магазинів, у цьому вам допоможе Закон « про захист прав споживача» .

Як бачите, нічого складного або небезпечного в здійсненні покупок в інтернет-магазинах ні, головне бути уважним і знати свої права!