СЕКРЕТИ ПРАВИЛЬНОГО ШОППІНГУ

Усе жінки роблять це- ходять по магазинах і купують, купують, купують... Похід по магазинах за покупками жіночого одягу для представниць прекрасної статі завжди був улюбленим заняттям. Процес відновлення гардероба викликає позитивний, гарний настрій. "Правильний шоппінг"- це високе мистецтво, що вимагає правильної підготовки. Перед походом по магазинах зайдіть в інтернеті на один з жіночих форумів і почитайте, які місця радять щасливиці, що недавно зробили шоппінг. Як правило, на таких сайтах можна одержати свежайшую інформацію про магазини й ціни. Отже, почнемо із самого початку.
1. Першою справою визначитеся, скільки грошей ви виділяєте на шоппінг. Потрібно вчитися грамотно їх витрачати. Тому, ідучи в похід по магазинах потрібно брати готівкою стільки, скільки потрібно для придбання товарів за списком.
2. Виділите на шоппінг цілий день. Процес здійснення покупки-справа відповідальна, ви не повинні нікуди поспішати, ніяка важлива справа не повинна "висіти" над вами, не даючи повністю насолодитися походом по магазинах. Відправляючись оновити гардероб намагайтеся одягтися максимально зручно, не надягайте каблуків, від довгих прогулянок біля вітрин ви швидко утомитеся. У жодному разі не наносите багато косметики- через часті перевдягання ви можете залишити небажані сліди на одязі.
3. Не беріть із собою чоловіка. Адже ціль вашого походу по магазинах-відпочинок і одержання задоволення від процесу здійснення покупок. А як одержати задоволення, якщо під час приміряння чоловік постійно квапить вас і дістає словами: "Що ти його міряєш? Сподобалося? Ну так купуй і йдемо звідси!"
4. Помніть, що бачачи річ у перший раз ви можете не помітити її недоліків. Річ повинна добре сидіти на вас, як позаду, так і попереду. Особливо це стосується джинсів і штанів, для них ця якість виявляється ледве чи не вирішальним при покупці. Річ повинна маскувати всі недоліки вашої фігури й підкреслювати гідності. Обходите стороною магазини, де вже мали прикрість купити не якісну річ, інакше знову нарветеся на барахло: випадковостей, повірте, не буває;
5. Головний секрет правильного шоппінга- це відправлятися в похід по магазинах у гарному настрої. Якщо настрій поганий, краще сидите будинку.
6. Збираючись обновити свій гардероб, не робіть покупки похапцем. Не купуйте першу, що сподобався річ, у магазині за рогом можете зустріти набагато краще.
7. При покупці речі обов'язково запитаєте, протягом якого часу ви зможете повернути її або поміняти. Не розкидайтеся товарними чеками- а раптом обновку прийде повернути?
8. Якщо сумніваєтеся, брати або не брати річ, - не беріть, адже істинно "ваша" річ сумнівів ніколи не викличе.
9. Намагайтеся купувати рідко, щоб мати можливість купувати краще з того, що можете собі дозволити. Річ повинна бути зшита з якісних матеріалів: бавовни, шовку, вовни, вельвету. У жодному разі не купуйте одяг із синтетики! Запам'ятаєте, що від якості залежить не тільки тривалість використання тієї або іншої речі, але й те, наскільки комфортно ви будете себе почувати. Звичайно, речі з якісних натуральних тканин коштують дорожче, чим із синтетики, але, повірте, за це варто переплатити.
10. Не бійтеся бути примхливою: ви в себе одна! Це десять основних секретів "правильного" шоппінга, яких потрібно дотримуватися, відправляючись у похід по магазинах. Помятатйте, що "правильний шоппінг"- це задоволення. Так що насолоджуйтеся!