Canadian Mist

Слоган: Mist. Make Life More Flavour.

Цей бренд канадського віскі практично невідомий у нас, зате дуже популярний у себе на батьківщині й у сусідніх США. Популярності сприяє висока якість напою при досить низької вартості. Згідно з рейтингом Proof66, є одним із кращих канадських віскі. В 2009 році удостоївся «подвійної золотої медалі» на конкурсі San Francisco World Spirits Competition.

Canadian Mist whisky

Це віскі потрійної перегонки, на основі кукурудзи й солодового ячменя. В основному випускається в пляшках на 0,75 літра, однак, у продажі можна знайти й сулії на 1,75 літра. Обсяг алкоголю — 40%. На основі цього сорту існує навіть особливий коктейль, називаний Mistology. Але взагалі, напій універсальний і підходить для самих різних коктейлів

Історія Canadian Mist почалася в 1969 році. Своїй появі напій зобов`язаний майстрові купажу Гарольду Фергюсону (Harold Ferguson). На сьогоднішній день бренд Canadian Mist належить одному з найбільших виробників алкоголю — американської компанії Brown-Forman Corporation. Завод з виробництва віскі перебуває в Коллингвуде, шат Онтаріо, Канада (Collingwood, Ontario, Canada).