BRITA

Німецька компанія, що спеціалізується на очищенні води. Є лідером на ринку портативних систем для очищення води в домашніх умовах. Свою історію початку в 1966 році, як невелика фірма, заснована Хейнцем Ханкаммером (Heinz Hankammer). Справа була в невеликому німецькому місті Таунусштайне, що перебуває в землі Гессен (Taunusstein, Hessen, Germany), де й донині перебуває головний офіс BRITA. Компанію бізнесмен назвав по імені своєї дочки Голені


Brita Marella XL
Brita Marella XL


Першу систему для очищення води компанія представила в 1970 році. Досить швидко BRITA устала на ноги, зумівши не тільки міцно закріпитися на ринку Німеччини, але й вийти на міжнародний ринок. Стрімкий розвиток компанії привів до того, що в 1997 році Ханкаммер став першим німцем, який удостоївся нагороди «Міжнародний підприємець року».

На сьогоднішній день BRITA має дочірні компанії й спільні підприємства в багатьох країнах по усьому світу. Виробничі потужності давно вже не обмежуються однієї тільки Німеччиною. Продукцію компанії використовують багато виробників різної техніки, у якій використовується фільтрація води. На деяких ринках продукція BRITA відома також і під брендом Mavea.