BRAVIA

Слоган: Colour like.no.other

Бренд, під яким компанія Sony Electronics випускає Lcd-Телевізори. Так само під цим брендом було випущено кілька моделей мобільних телефонів Sony Ericsson, здатних ухвалювати цифровий телевізійний сигнал 1seg, що й продалися лише на території Японії, у пакетах мобільного оператора FOMA.

Уперше світ довідався про BRAVIA в 2005 році, коли Sony представила нові моделі Lcd-Телевізорів, пришедшие на заміну більш раннім моделям, що випускалися під брендом WEGA. Назва бренда — абревіатура, що розшифровується як «Best Resolution Audio Visual Integrated Architecture». При цьому, зовсім не випадково було досягнуте співзвуччя зі словом «bravo». Якщо копнути глибше, те BRAVIA - це так само й назва процесора, що здійснює обробку сигналу в даних моделях телевізорів. Саме цей процесор і став тим, що дозволило LCD від Sony стати одними із кращих


Sony BRAVIA E55
KDL-32E5500 (зображення з офіційного сайту)


Запуск нового бренда Sony обставила чудово. З`являється кілька унікальних рекламних роликів, що наробили багато шуму, що й увійшли в історію. Незвичайна реклама, яка, не дивлячись на достаток найскладніших спецэффектов знімалася без використання комп`ютерної графіки, стала « візитною карткою» BRAVIA. Яскраві кулі, бризи фарби, пластилінові кролики

Масова й агресивна реклама, а так само безліч інноваційних рішень зробили свою справу — в 2006 році Sony стає абсолютним лідером по продажах Lcd-Телевізорів. Однак, такий стан речей зберігався недовго, і вже до 2008 року лідерство було втрачено, а на перше місце вибирається (причому з гарним відривом) південнокорейська Samsung.

Причиною цього провалу стала більш висока вартість BRAVIA. Samsung запропонував ринку може й не настільки «просунуті», але зате куди більш доступні моделі, що й оцінили багато споживачів. BRAVIA не допомогла навіть та сама чудова реклама. Будучи геніальної, яркою, що й запам`ятовується, вона не занадто сприймалася більшістю обивателів. Приміром, знаменитий кліп про пластилінових кроликів, що біжать, був прийнятий переважною більшістю, як проста й не занадто вдала комп`ютерна 3 D-Анімація. Насправді ж, кролики були дійсно пластиліновими! На їхнє створення пішла не одна тонна цього матеріалу. А якщо представити, яка кропітка праця була покладена для зняття ролика… Але як б то ні було, дуже дорога реклама не принесла очікуваних результатів, хоча й увійшла висторию.

У жовтні 2009 року Sony заявила про своє бажання повернути собі перше місце. При цьому акцент був зроблений саме на зменшення вартості моделей. Компанія заявила, що деякі моделі телевізорів BRAVIA будуть збиратися тайваньскими Odm-Виробниками. Уперше за всю історію бренда. На скільки успішним виявиться такий хід, покаже час. Адже одним з головних гідностей Sony завжди була найвища якість продукції. чи Вдасться зберегти його, прибігаючи до послуг Odm-Проведення?