Zewa

Слоган (російський ринок): Покладетеся на нашу м`якість
М`яка, як перинка
Така м`яка, що їй можна довірити найдорожче
Те що треба для м`якого місця.

Zewa — один із брендів шведської корпорації SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget) — шведської целюлозно-паперової мануфактури. Назва Zewa відбулося від Zellstoffabrik Waldhof (Целюлозна фабрика у Вальтхофе). Під цією маркою компанія випускає туалетний папір, паперові рушники й серветки й інші види гігієнічної паперової продукції.

Основними ринками збуту є європейські країни (в основному Німеччина, Швейцарія, Австрія). Після розпаду СРСР — компанія швидко завоювала ринки колишніх республік і стала лідером на ринку туалетного паперу, інша продукція марки користується набагато меншим попитом


Упакова серветок Zewa


А поки ми приходимо до усвідомлення необхідності користуватися серветками для особи, рук і інших частин тіла, компанія SCA, потрафляючи смакам споживача, випускає кілька видів туалетного паперу: Zewa Plus, Zewa Deluxe, Zewa Soft, відповідно — двох, трьох і чотиришарова, Zewa Sensitive — для чутливих… людей. Немає межі фантазії також і в заходах, і у квітах паперу.

Незважаючи на гадану одноманітність продукції, під маркою Zewa SCA випускає гігієнічну паперову продукцію в декількох цінових сегментах від економічного до премиум.