YOГА

На початку XXI століття заняття йогою на території країн СНД переросли етап просто модного захоплення, перетворившись у справжній стиль життя. Стало доступно куди більше інформації, з`явилися спеціальні центри-студії, у яких будь-який бажаючий може присвятити себе заняттям йогою. Провідної такою студією в Україні і є Yoга-Студія.

А починалося все в 2002 році, як розсилання «Йога й не тільки», яку вели Алена й Сергій Груздевы. Трохи пізніше ними ж був створений простий сайт, на якому розміщалася тільки сама необхідна й цікава інформація. Ресурс цей швидко став місцем, куди почала стікатися українська аудиторія шанувальників йоги.Тоді-Те й з`ясувалося, що ця аудиторія маємо гостру потребу в різній інформації, якої по колишньому катастрофічно не вистачало. Так була укладена домовленість із Андрієм Сидерским, згідно з якою він брався за створення різних відеоматеріалів і уроків, за реалізацію яких відповідали Груздевы. Можна сказати, що тоді-те й зародився проект, який надалі назвуть YOГА.

Далі — більше. Уже незабаром треба було необхідність створення друкованого видання. Так з`явився журнал «YOГА. Журналъ слов`янського дзена», перший номер якого вийшов у світ у липні 2005 року


 Лаунж-Зона Yoга-Студії
Лаунж-Зона Yoга-Студії


Перша йога-студія, куди люди могли прийти й позаниматься йогою, була відкрито в грудні 2005 року. Тоді ж і з`явилася ідея створення ЙогаЛавки — магазину, у якому можна було б придбати спеціальну літературу й відеоматеріали, а також різні необхідні для занять йогою аксесуари, начебто килимків і спеціального одягу. Багато чого із цього створювалося самостійно. Усе це ознаменувало собою остаточне формування й народження проекту YOГА, який включив у себе й ЙогаЛавку, і розсилання, і журнал, і все рештк.

Основне ж розвиток студії почався з 1-го серпня 2007 року, коли був зроблений переїзд на нове місце ( по цій адресі студія перебуває й понині) і виконавчим директором стала Тетяна Долгова. На даний момент Yoга-Студія може запропонувати своїм клієнтам три більші зали для занять, один vip-кабінет, а також лаунж-зону з легкою мелодійною музикою, ексклюзивними коктейлями й приготовленими по власних унікальних рецептах закусками.