Bigelow Aerospace

Слоган: Join the Adventure

Плани цієї компанії настільки грандіозні і виходять за рамки повсякденної щоденності, що багатьом здадуться чистою фантастикою. Злопыхатели ж можуть почати свою пісню про банальне відмивання грошей. Bigelow Aerospace планує зайнятися готельним бізнесом. І всі б нічого, от тільки готелі ці будуть перебуває для початку на орбіті Землі, а потім і на Місяці

Заснував компанію в 1999 американський магнат Роберт Бигелоу (Robert Bigelow). На даний момент, усі що робить Bigelow Aerospace — проводить безустанні й дорогі дослідження, будує макети майбутніх космічних комплексів у натуральну величину. Часом дослідження проводяться разом з іншими аерокосмічними компаніями — наприклад з тієї ж Boeing.

Bigelow Aerospace: I Belive

Головна відмінність проектів, розроблювальних Bigelow Aerospace, полягає в тому, що всі їх комплекси будуть надувними. Завдяки такому підходу, висновок їх на орбіту й монтаж значно спрощуються. Що ж стосується безпеки й надійності, то над цим саме й працюють фахівці компанії. Проект виглядає багатообіцяючим. Ідея використовувати надувні комплекси народилася вже давно. Але тільки Bigelow Aerospace зайнялася ними всерйоз. Має компанія й успішний досвід запуску космічних модулів — Genesis I і Genesis II.

У вересні 2004 року Роберт Биглоу оголосив про те, що він засновує спеціальний приз (America´s Space Prize) тому дослідницькому колективу, який зуміє розробити дешевий у використанні космічний корабель багаторазового використання, здатний доставляти на орбіту декількох пасажирів

У компанії певен, що перший готель відкриється вже в 2015 році. Космос стає всі ближче. We are ready for space. Are You?

Офіс Bigelow Aerospace перебуває в Лас Вегасе, штат Невада, США (Las Vegas, NV, USA).