Whiskas

Слоган: Making cats happier everyday
Whiskas — be happy
9 out of 10 cats prefer it
Eight out of ten owners say that their cat prefers it
Ваша кицька купила б Whiskas
Тому що кішка вам довіряє

Whiskas — марка котячого корму, який проводиться компанією Mars Inc. Уперше цей вид корму з`явився на ринку в 1958-м у Великобританії, проводився він підрозділом Pedigree Petfoods Ltd. у Мелтон Мобрей (Melton Mowbray, UK), де також випускаються й інші відомі сорти корму для тварин: Chappie, Kitekat, Pedigree, Royal Canin. Компанія Pedigree Petfoods входить до складу корпорації Mars з 1935-го року, тоді вона називалася Chappel Brothers Ltd.

В 1968-м року Mars Inc. здобуває ще одну компанію-виробника корму для кішок — американську Kal Kan Foods. котячий корм, Що випускається нею, став основою для бренда Whiskas, яким його побачив американський ринок. В 1980-м компанія випускає ще один сорт корму для кішок — Crave, в 1988-м цей сорт також стає частиною бренда Whiskas.

Whiskas

Створення єдиного бренда й для країн Європи й для Америки, а також для азіатських країн було продуманим і успішним рішенням для завоювання міжнародного ринку. Крім того, Whiskas став першим кормом для кішок, який запропонував покупцям кілька різних смаків, що дозволило швидко завоювати лідерські позиції на ринку й стати основним брендом галузі в Європі й Австралії

На ринках країн СНД улюблений кішками і їх хазяїнами бренд з`явився в 1991-м року.