Wenjun

Wenjun (Вэньцзю́нь)—китайський виробник спиртних напоїв, з 2007 року входить до складу холдингу LVMH, представляючи холдинг на китайському ринку алкогольних напоїв.

Проведення напоїв під іменем Wenjun White Spirit уважається одним із самих стародавніх у Китаї, проведення ведеться вже більш 450 літ

Але, якщо говорити про саме ім`я або назву, то вже ідеться про декілька тисячах років, власники бренда пишаються тим, що саме Wenjun — стало першою назвою продавця спиртних напоїв, чиє ім`я згадується в збережених історичних документах. Назва бренда походить від імені героїні китайських легенд — Zhuo Wenjun, що й створювала унікальні спиртні напої, і не забувала олюбви.

Wenjun

Проведення розташовується в південно-західній частині Китаю, в Qiong Lai, провінція Sichuan. Ця місцевість славиться сприятливими для виноробства кліматичними й природними умовами.

В 2007 році холдинг LVMH здобуває 55% акцій компанії в, що володіє їй бренда Jiannanchun, що входить у трійку лідерів китайського алкогольного ринку. Це був перший азіатський бренд, що потрапив у список брендів “розкішного” холдингу. З розвитком ринку предметів розкоші, бренд, що поєднує в собі витонченість сходу й сучасні віяння, був обраний, як найбільш перспективний і багатообіцяючий алкгольный бренд “премиум”-класу