Watercar

Компанія, що прославився на увесь світ як творець найшвидших автомобілів-амфібій

У джерел Watercar, Inc. коштує хтось Дейв Марч (Dave March), що заснував в 1976 році невелику майстерню з ремонту автомобілів. Згодом невелике підприємство перетворилася в Fountain Valley Body Works — одну з найбільших і шановних у тих місцях контору, якої вона залишається й у наші дні. За цей час були відремонтовані тисячі автомобілів. Але видиме, Дейву згодом знудила ремонтна діяльність. Його зацікавили автівки-амфібії

В 1990 році Дейв починає експерименти по створенню власних моделей. Отут слід зазначити, що Дейва цікавили не просто амфібії, але здатні розбудовувати високі швидкості. Причому, йому мало було створити одну модель, що називається, для себе. Хотілося провадити їх на продаж. Так і народилася Watercar, Inc.

Довгі роки, присвячені роботі з автомобілями не пройшли даром, а завзята праця зіграла свою роль — в 2004 році Дейв представив свою першу амфібію. Схожа зовні на легендарний Chevrolet Camaro, амфібія здатна була розбудовувати швидкість на воді до 72 км/година (швидкість на суші — 200 км/година), не всякому катеру доступну. Вартість її становила 150.000 доларів США.


Python
Python на суші (фото з офіційного сайту)


На жаль, невідомо наскільки успішно вона продавалася. Все-таки техніка досить специфічна. Але схоже, що всі не так уже й погано, тому що пізніше були представлені ще моделі: симпатичний позашляховик Gator і претендент на роль найшвидшої амфібії — Python. Перший відрізняється гарною прохідністю на суші й цілком доступною вартістю в 30.000 доларів. А от другий… Цей монстр здатний нестися по водній гладі зі швидкістю майже в 100 км/годину (якщо бути зовсім точним, те його швидкість 96,6 км,година). Далеко не всі швидкісні катери здатні на це. На суші показники «Пітона» куди скромніше — до 160 км/година. Зате до 100 км/година амфібія розганяє за 4,5 сек — характеристики спортивного автомобіля. Вартість такого щастя становить 200.000 доларів.


Python
і на воді (фото з офіційного сайту)


Правда, Python не належить абсолютний рекорд швидкості серед амфібій. Однак, якщо врахувати, що рекордсмен — Sealegs — не є автомобілем як таким ( по суті це катер з колесами), «Пітона» все-таки можна звести в ранг рекордсменів у середовищі саме автівок-амфібій. Але ж це ще тільки початок. Watercar явно непогано себе почуває й палко бажає продовжувати свою діяльність

Як такого, слогана в компанії немає. Але відвідувачів сайту зустрічають два гордовиті написи, які, при бажанні, можуть виконати цю роль:
- Builders of the World´s FASTEST Amphibious Vehicle
— High-Speed performance in an Amphibious Vehicle

Штаб-квартира Watercar, Inc. перебуває у Фоунтан Валлей, Каліфорнія, США (Fountain Valley, California USA).