Viewsonic

Слоган: See the difference

Історія цього досить відомого виробника різних устроїв візуалізації, начебто моніторів, проекторів, телевізійних панелей і мобільних устроїв, начебто портативних комп`ютерів, букридеров і бездротових моніторів, почалася з невеликої компанії, що займалася споконвічно дистриб`юторською діяльністю, представляючи на ринку США комп`ютерну периферію. Keypoint Technology Corporation була снована в 1987 році. Заснував її громадянин Сполучених Штатів і уродженець Тайваню Джеймс Чу (James Chu).

Бренд Viewsonic народився в 1990 році. Під ним компанія початку випуск кольорових комп`ютерних моніторів. Створюючи логотип із зображенням трьох райдужні пташок-амадинов (їх повна назва звучить як Амадины Гульда, по-латинському — Chloebia gouldiae), Чу праг підкреслити, що техніка, що представляється їм, здатна передавати природність і яскравість усього різноманіття фарб природи. Назва ж бренда складене з «View»«вид, вид» і «Sonic»«звук, звучання». Як би натяк на те, що наші фарби звучать. До речі, у деяких країнах Азії Viewsonic відомий під жаргонною назвою «Три птахи».

Успіх на ринку моніторів привів до двом наслідкам. По-перше, компанія повністю зосередилася на устроях візуалізації. А по-друге, було ухвалене рішення назвати по імені бренда всю компанію


Viewsonic VA2231w
Lcd-Монітор Viewsonic VA2231w


В 1994 році відбувається успішний випуск на ринки Європи. Двома роками пізніше з`являється й перше європейське представництво Влондоне.

До середини 90-х років минулого століття монітори Viewsonic користувалися не меншою повагою, чому монітори таких виробників, як Sony, Panasonic, NEC і інших. В 1998 році вдалося потрапити в список найбільш впливових компаній миру, за версією журналу PC Magazine.

В 2000 році компанія викуповує підрозділ по проведенню моніторів Nokia Display Products, фінська компанія активно проводила політику перемикання на випуск винятково мобільних телефонів. Випуск моніторів під брендом Nokia припинився рік через.

Штаб-квартира Viewsonic перебуває у Волнате, місті в окрузі Лос-Анджелес, Каліфорнія (Walnut, Los Angeles County, California, USA). Доходи компанії давно вже обчислюються мільярдами доларів