Trust

Слоган: No Trust No Glory!
Life is More! Trust us

Нідерландський виробник різної дрібної комп`ютерної периферії. Компанія випускає миші, клавіатури, графічні планшети, сумки й підставки для ноутбуків, камера^-камери-веб-камери, Usb-Хабы й таке інше. Продукція ця відрізняється низькою ціною й непоганою якістю. Політика, що проводиться Trust, схожа з тієї, що дотримується тайваньская A4Tech.

Усе почалося в 1983 році, коли хтось на прізвище Перридон (Perridon) заснував компанію Aashima Trading B.V., яка займалася імпортом у стани Європи ігрових консолей, ігор і аксесуарів для них. ДО 1988 року магазини компанії зустрічалися в багатьох великих містах. Успіх породив ідею спробувати представити власну продукцію Споконвічно це були джойстики для тих же ігрових приставок. Так в 1990 році народився бренд Trust. Саме в той час, коли комп`ютерна техніка початку стає звичайним явищем у кожному будинку.


Red Bull Racing Wireless Full-size Mouse
Trust Red Bull Racing Wireless Full-size Mouse (зображення з офіційного сайту)


В 1999 році з`являються перші камери компанії. Потім, роком пізніше, починається проведення мишей і периферії для ноутбуків. На скільки популярна така продукція, можна судити вже хоча б по тому, що до 2008 року було реалізовано 25 мільйонів мишей Trust.

Незважаючи на те, що компанія займається недорогою продукцією, вона явно не бідує. Рекламу її можна зустріти в автоспорті, навіть на болідах Формули 1.

Головний офіс Trust International B.V. перебуває з Дордрехте (Dordreht), невеликому містечку неподалік від Роттердама, Нідерланди (Rotterdam, Netherlands). Є офіси й в інших країнах. Складання продукції проводиться в Китаї. Зона найбільшого впливу Trust — європейські країни, у нас вона менш відома (не в приклад тієї ж A4Tech).