Tiguan

Компактний і не занадто дорогою кроссовер, що випускається німецьким виробником Volkswagen. Іноді такі моделі називають легкими позашляховиками, хоча їх прохідність не набагато вище, чим у звичайного легкового автомобіля. Покупцеві пропонується як повнопривідна, так і переднеприводная версії Tiguan.

Уперше цей автомобіль був представлений публіці в 2007 році на Франкфуртском автосалоні (концепт демонструвався роком раніше). У продажі модель з`явилася в 2008 році. Офіційно вважається, що Tiguan – «молодший брат» позашляховика Volkswagen Touareg. На ділі ж, технічно він куди ближче до Volkswagen Golf.


Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan (зображення з офіційного сайту)


Назва Tiguan – похідне від «схрещування» слів «тигр» і «ігуана». Споконвічно очікували, що автомобіль одержить назву Samum, на честь пекучого вітру пустелі. Особливо на тлі того, що в компанії уже є «ветренные» моделі — Passat, Scirocco, Eos. Втім, обране в підсумку назва цілком удала, навіть незважаючи на те, що поєднує в собі настільки різних тварин. У кожному разі воно звучно, його легко запам`ятати й написати ( приміром, слово «Touareg» у цих питаннях трохи складніше).

Іноді можна почути думка, що створюючи «паркетник» Chery Tiggo, китайці побрали за основу для копіювання саме Tiguan. Це не так — Tiggo з`явився раніше. Та й китайцям зовсім не обов`язково було чекати створення Volkswagen, тому що автомобілів, здатних послужити оригіналами, більш ніж досить.