Beluga

Groups on the go

Beluga — сервіс групових мобільних повідомлень, був створено в липні 2010. З березня 2011 року належить компанії Facebook.

Основне призначення сервісу — забезпечення можливості спілкування відразу декількох користувачів. Ви можете створити групу друзів (яка в Beluga називається «Pod») і відправляти повідомлення тільки для цієї групи. Якщо в когось із ваших друзів немає смартфона, то він одержить повідомленн-sms-повідомлення. Подібний сервіс може придатися, якщо компанії друзів, наприклад, потрібно погодити плани на конкретний день (або вечір), а може бути просто розповісти про щось кільком людям або поділитися світлинами, також можна передати й координати місця, де ви перебуваєте

Beluga

Цей невеликий стартап створений і розбудовується зусиллями трьох людей: Бена Дэвенпорта (Ben Davenport), Люси Чжан (Lucy Zhang) і Джонатану Перлоу (Jonathan Perlow). Усі троє до того, як почати своя справа працювали в компанії Google.

Програмне забезпечення ( для ios і Android) можна скачати зовсім безкоштовно, авторизація відбувається через уже існуючий аккаунт у мережі Facebook.