Sony Ericsson

Бренд, під яким випускаються популярні мобільні телефони, а так само різні аксесуари до них. Належить Sony Ericsson Mobile Communications — шведсько-японської компанії, що займається проведенням телекомунікаційного встаткування.

Sony Ericsson Mobile Communications була засновано 1 жовтня 2001 року. Основою для створення нової компанії послужило те, що мобільні телефони компаній Sony і Ericsson, будучи в цілому непоганими устроями, програвали конкуренцію з апаратами Nokia.

Подвійна назва компанії пояснюється тим, що обоє засновника мають рівні частки по 50%. Штаб-квартира компанії перебуває в Лондоні, Великобританія. Уся технічна частина від Ericsson, маркетинг і дизайн від Sony.


Sony Ericsson Satio
Sony Ericsson Satio (зображення з офіційного сайту)


Однак, пройшло більше року з моменту об`єднання, поки світ нарешті побачив перші телефони під брендом Sony Ericsson. Усе це час компанія працювала в збиток. Виявилося, що не так те просто сполучити бази від двох різних виробників. І от, нарешті в 2002 році з`являється Sony Ericsson T68i. Модель, у якій було набагато більше від Ericsson, ніж від Sony. У принципі, новинка була відновленням досить популярного телефону Ericsson T68.

Компанія почала просувати кілька лінійок мобільних телефонів. Найвідомішими з них можна вважати Walkman (музичні телефони) і Cyber-shot (телефони з «просунутою» камерою).

Гарний початок новому бренду забезпечили славетні імена «батьків». У кожному разі, компанія починала далеко не з нуля. Шанувальників Sony Ericsson можна знайти по усьому світу… Але гра, успішно почата, не задалася

Основна мета — скласти гідну конкуренцію Nokia — так і не була досягнута. Не зовсім гладко пішли справи з телефонами компанії під брендом Walkman — якийсь представник Sony навіть заявив одного разу, що ідея віддати цей бренд у використання Sony Ericsson, було « стратегічною помилкою», тому що зовсім не виправдала своїх очікувань. До слова говорячи, на початку 2009 року, Sony відмовилася надавати права на інший свій популярний бренд — Play Station Portable, який планувалося використовувати для ігрових телефонів. Протистояти «корейській погрозі», у вигляді навали телефонів компаній Samsung Mobile і LG Electronics, не вдалося. Агрегати XPERIA, хоча й залучили до себе пильна увага громадськості, чуда не зробили. У результаті всього цього компанія почала зазнавати великих збитків, поступово втрачаючи свою частку ринку. У Мережі з`явилися слухи, згідно з якими, шведи з японцями зібралися розстатися

Так воно й трапилося в 2011 році, коли Sony заявила про те, що прагне викупити свої 50% в Sony Ericsson Mobile Communications AB. Угода була остаточно завершена в 2012 році, у результаті чого в японського виробника з`явився підрозділ Sony Mobile Communications. Володіючи розвитому системою сервісів, Sony порахувала, що зможе куди краще протистояти конкурентам

Sony Ericsson у рейтингах


місце рейтинг, рік
2009
12Улюблені бренди росіян, 2009