Silverstone

Слоган: Designing Inspiration

Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих, а саме блоків живлення (PSU), систем охолодження, накопичувачів, зовнішніх звукових карт і різної околокомьютерной дріб`язки. Але особливо відомі комп`ютерні корпуси, розроблені компанією спеціально для мультимедійних комп`ютерів ( так званих HTPC).

Заснована Silverstone Tech. була відносно недавно в в 2003 році. Першою продукцією молодої компанії став блок живлення Strider ST360/ST400, а так само кілька рішень по частині комп`ютерних корпусів — Lascala LC01 для HTPC і Temjin TJ01 для аматорів екстремального розгону.

Початок виявився цілком успішним, що дозволило Silverstone спробувати свої чинності на ринку США. І тут її чекав успіх.

2004 рік ознаменувався першим процесорним кулером Nitrogon NT01 і появ нових варіацій корпусів, оснащених уже Led-Дисплеями й пультами дистанційного керування. Компанія починає своє скорення Європи; з`являється Silverstone Technology Gmbh.

В 2005 році налагоджуються партнерські відносини з такими компаніями, як NVIDIA і ATI. В 2007 році встановлюється навіть невеликий рекорд — система, побудована з використанням рішень компанії показує найкращий у світі результат на синтетичному тесті 3Dmark06.

Усе своє існування Silverstone активно розбудовує напрямок Htpc-Корпусів, стаючи однієї із кращих на цім поприщі. У результаті, в 2008 році, компанія виграє приз Custom PC 2008, як кращий виробник комп`ютерних корпусів. Уживають спроби вийти на ринок ігрових маніпуляторів — з`являється перша миша RAVEN RVM01.

Роботи в тому ж напрямку ведуться й понині. Корпуси представлені компанією відрізняються не тільки вражаючим дизайном, але й технічними нюансами, начебто вбудованих сенсорних Lcd-Екранів, а так само унікальними компонуваннями, що дозволяють поліпшити охолодження й полегшити доступ ккомплектующим.

Штаб-квартира компанії перебуває в Тайпее, Тайвань (Taipei, Taiwan)