Scarlett

Слоган: Скарлетт. Оточи себе турботою
Scarlett. Побутова техніка № 1 у Росії

Торговельна марка Scarlett належить компанії Arima Holding Corp. Під цією маркою випускається дрібна побутова техніка, досить популярна в Росії, у країнах СНД і Балтії, також продажі ведуться в країнах Східної Європи. Основний принцип роботи компанії такий: на декількох фабриках у Китаї закупається продукція (спочатку асортименти обмежувався чотирма позиціями, сьогодні компанія продає тисячі найменувань продукції, включаючи кухонну техніку, кліматичну техніку, посуд і навіть годинник), офіс компанії в Гонконзі займається закупівлями, перевіркою якості, коректуванням технологічних і дизайнерських моментів, доставкою товару. У свою чергу на російське відділення компанії покладені всі маркетингові обов`язки.

Компанія була створена в 1996-м року й дуже вдало виділилася на загальному тлі виробників дрібної побутової техніки в середній ціновій категорії. Якісні, але дорогі закордонні бренди були недоступні більшості покупців, а доступні за ціною вітчизняні товари або привізні «ноунеймы» значно програвали в якості, зовнішній привабливості й можливості вибору


Мікрохвильова піч SC-2501
Мікрохвильова піч SC-2303 (світлина з офіційного сайту)


Споконвічно марка звалася Scarlett England, наявність у назві слова «Англія» виробники пояснювали тим, що торговельна марка була вперше зареєстрована саме в цій країні, а також наявністю британських інвесторів. Але тому що ні проведення товарів, ні їх продажу не мають до Англії ніякого відношення, скоро марка стала називатися просто — Scarlett. Немаловажної, звичайно, виявилася зміна загального сприйняття покупцями китайських товарів. Сьогодні усе більше підприємців переносять стадію проведення своїх товарів у країни Азії, напис «зроблене в Китаї» поступово втрачає своє негативне звучання. І цілком можна перестати соромливо прикривати заморською назвою власне походження. Назва Scarlett було обрано з розрахунками на цільову аудиторію, домогосподарок середнього віку, однієї з передбачуваних асоціацій було ім`я головної героїні роману «Віднесені вітром» — Скарлет О`хара. У цілому назва обрана вкрай вдало, воно одночасно й рідке, «ріже» слух, і знайом, що волає масу асоціацій.

Кропітка робота з постачальниками, грамотна політика співробітництва з посередницькими фірмами, яких Arima Holding Corp. зуміла зацікавити в довгостроковому співробітництві (пропонуючи високу маржу в 10%), правильне позиціонування своєї продукції привели до безсумнівного успіху марки на російському ринку й успішному виходу на ринки сусідів.