Saeco

Слоган: Espresso Feeling

Італійський виробник кавоварок, кофемашин, кавових автоматів а також різних аксесуарів для них. Випускаються устрої для домашнього й професійного користування — від звичайних кавоварок, до найскладніших автоматів із продажу різних напоїв, установлюваних у громадських місцях. Крім основного, володіє ще й такими відомими в кавовій справі брендами, як Gaggia і Spidem.

Історія компанії починається в 1981 році, коли її заснували Серджио Джаппелла (Sergio Zappella) і Артур Шмед (Arthur Schmed). Відбулося це в Болоньї, Італія (Bologna, Italy), де й донині перебуває штаб-квартира компанії


Saeco Aroma
Saeco Aroma (зображення з офіційного сайту)


Перша повністю автоматична кофемашина, придатна для комерційного використання, з`являється в 1986 році. Це був винахід компанії — Saeco прославилася завдяки тому, що ніколи не боялася експериментувати з новими технологіями в кавовій справі. Продукція компанії поступово завойовує довіра в аматорів кава по усьому світу. Повсюдно починають з`являтися представництва компанії (так, американське Saeco USA Inc. було засновано в 1992 році).

В 1999 році, у зв`язку із придбанням іншого італійського виробника кофемашин — компанії Gaggia Spa, Saeco стає Saeco International Group Spa.

З 2009 року компанія є частиною Philips Consumer Lifestyle, підрозділу нідерландської компанії Philips.