Rosetta Stone

Rosetta stone — одна з найефективніших програм для вивчення іноземних мов. Основним принципом навчання є свого роду занурення в язикове середовище, наскільки це взагалі можна зробити сидячи за комп`ютером. Учневі пропонується кілька рівнів навчання, від простого до складного, причому подача нових слів і фраз і пояснення граматики відбувається без використання рідного для учня мови, є присутнім тільки той мова, яка вивчається. Розуміння значення слів і правил приходить інтуїтивно, за допомогою разглядывания тематичних картинок і розгляду типових прикладів. Інакше кажучи, навчання новій мові відбувається приблизно так само, як іде освоєння рідної мови в дитячому віці

Назва компанії була обрана на честь знаменитого артефакту — Розетского каменю, вибиті на ньому написи, зроблені одночасно давньогрецькою мовою і єгипетськими ієрогліфами, дозволили знайти методику розшифрування загадкових єгипетських ієрогліфів.


Ідея подібної програми прийшла ще в 80-і Аллену Штольцфусу (Allen Stoltzfus), але тільки в 1992 минулому зроблені перші кроки по її втіленню, багато в чому так зложилося завдяки появі в ті роки підходящих технологій. Аллен і його зведений брат Джон Фейрфилд (John Fairfield) засновують компанію Fairfield Language Technologies у Харрисонбурге, штат Вірджинія, також до справи приєднується й брат засновника Юджин Штольцфус (Eugene Stoltzfus).

В 2006 році компанію здобувають інвестиційні фірми ABS Capital Partners і Norwest Equity Partners. Тоді ж компанія була перейменована, як це часто буває, назва успішного бренда перенеслася на назву самої фірми — тепер вона має ім`я Rozetta Stone Inc.

Програма популярна й улюблена користувачами в більш ніж 150 країнах миру, на сьогодні покупцям пропонуються курси різних складностей по вивченню більш ніж 30 мов