BBK

Будучи одним з найбільших виробників електроніки в Китаї, BBK Electronics поставляє свою продукцію в десятки країн по всьому миру. Але одним з основних ринків збуту вважає Росію, де є присутнім з 2000 року. На території США компанія представлена брендами ОРРО, Memorex і Philco.

BBK Electronics працює в трьох основних напрямках: аудио- і відеотехніка, телекомунікації, утвір. У нас вона найбільше відома завдяки своїм Dvd-Плеєрам, телевізорам, MP 3-плеєрам і різним аксесуарам. Також має в асортиментах і деяку побутову техніку.

Dvd-Плеєри BBK полюбилися багатьом не тільки за рахунок доступної вартості, але й невибагливості — вони працюють із безліччю форматів, зовсім не обертаючи уваги на походження контенту. Саме завдяки такій пристосованості до російських реалій, марення BBK удостоївся звання «Марка №1 у Росії», по категорії саме Dvd-плеєрів


BBK DVP967HD
Dvd-Плеєр BBK DVP967HD


Компанія ця досить молода, була заснована в 1995 році. Створив її інженер Дуань Юнпин (Duan Yongpíng), що вже встигнув до цього «поставити на ноги» компанію Subor, зробивши її одним з лідерів по проведенню комп`ютерів для творіння Вкитае.

Назва BBK (Bubugao) можна перевести як «ріст крок за кроком», «поступовий рос». Що ж, не можна не відзначити його вдалість. Особливе, якщо врахувати факт того, що компанія дійсно увесь час розширюється, причому саме поступово (але неминуче).

Штаб-квартира BBK Electronics перебуває в Гуанчжоу, Китай (Guangzhou, China). Там же в Піднебесній розташувалися і її заводи