Quantum Force

Бренд, під яким компанія Foxconn випускає материнські плати, розроблені спеціально для екстремальних систем, які збирають собі геймеры або овеклокеры.

Кожна із цих плат має власне ім`я. Так, найперша модель називалася Mars. Вона навіть мала свій слоган — «MARS unleash the power». Потім з`явилася Blackops, пізніше Avenger і Bloodrage. Список постійно поповнюється. Усі ці моделі ставляться до высокоуровневым розв`язкам, їх відрізняє висока вартість і прекрасна збалансованість. Причому радує не тільки їх технічна складова, але й чудова комплектація — крім усіляких додаткових модулів і вентиляторів, у коробці користувач обов`язково знайде різні сувеніри. Материнські плати Quantum Force відрізняються також і тим, що їх друковані плати — чорного кольору

Уперше світ довідався про серію Quantum Force в 2007 році. У той час, як інші виробники обов`язково неодноразово попереджають користувачів про те, що захоплення оверклокингом (розгоном) може позбавити їхній гарантії, Foxconn навіть навпаки стала виплачувати премії тим, хто зумів досягтися найвищих результатів (природно, на встаткуванні Quantum Force). Імена переможців і їх досягнення викладаються на офіційному сайті серії.