PLEOMAX

Pleo

Слоган: «A sensible bit of Samsung»

Бренд PLEOMAX належить компанії Samsung. Під цією маркою випускаються всілякі дріб`язки, без яких обійтися в повсякденному житті було б досить проблематично. Це носії інформації (оптичні диски й дискети), комп`ютерна периферія (миші, клавіатури, веб-камери й таке інше), батарейки й акумулятори для побутової електроніки, а так само різні лампочки для освітлювальних приладів

Хоча з реалізацією продукції Samsung ніколи не виникало проблем, в 2003 році було ухвалене рішення про створення компанії Pleomax. А починаючи з 2006 року, офіційно з`явився бренд PLEOMAX, який, використовуючи досвід і міць Samsung, швидко стає популярним і досить шановним. Характеристика бренда: «Simplay Essential» — «Просто й необхідно».

Ідея створення цього бренда укладається в спробі компанії Samsung створити емоційний зв`язок зі споживачем, з метою закріплення стійкої асоціації виробленої продукції з маркою Pleo і брендом PLEOMAX.

Назва «Pleomax» утворюється із двох слів — «Pleo» + «Max» («більше» і «максимум»), що можна розуміти, як «перевершуючи максимальне».

Логотип у компанії дуже простій — стилізований напис «PLEOMAX». Так само пізнаваний і чоловічок по імені Pleo, присутній на впакуваннях продукції бренда. В Pleo навіть є власний девіз: «З Pleo веселіше!».