Orbit

Своєю появою ця жувальна гумка зобов`язана Другій світовій війні. Після вступу в неї США проведення величезної країни перемкнулося на військові потреби. Не виключенням була й компанія Wrigley Company, що вже тоді вважалася провідним виробником жувальної гумки. Такі відомі сорти жуйки, як Juicy Fruit, Wrigley`s Spearmint і Doublemint почали проводитися винятково для військових. А от цивільні особи змушені були обходитися без них — у країні була напряженка з якісними компонентами, так що Wrigley Company просто не могла забезпечити своєю продукцією всіх бажаючих. Збільшувати ж обсяги виробництва на шкоду якості не хотілося. Але зі сложившейся ситуації був знайдений оригінальний вихід — Wrigley Company створила ще один бренд. Так народився Orbit.

Для створення цієї жувальної гумки використовувалася менш якісні інгредієнти, ніж для основних брендів (наприклад, кукурудзяний сироп). Жуйка містила цукор, а значить була шкідлива для зубів. Однак, про все це виробник чесно повідомляв своїх споживачів. Orbit пропонувався як тимчасова заміна якісної жуйки у важкий час. Втім, ближче до кінця війни, дефіцит якісних інгредієнтів став настільки відчутний, що Orbit почали поставляти також і на фронт. Саме цікаве полягає в тому, що Wrigley Company продовжувала рекламувати свої основні бренди — з`явилася реклама в стилі «не забувайте про них, вони скоро повернуться».

Orbit Gum

Відразу ж після закінчення війни, в 1946 році, проведення Orbit було згорнуто. Як тоді вважали, назавжди (ну або до наступної світової війни).

Однак, до старого бренда вирішено було повернутися в 70-х роках. Негативне фарбування його на той час уже встигнула забутися. Та й запустили його на іншій стороні океану — у Німеччині в 1976 році, а роком пізніше й у Великобританії. Природно, що при створенні нового Orbit використовуються винятково якісні ингридиенты. Досить швидко вдалося добитися успіху. З тих пор, Orbit – один з найвідоміших брендів, як у Західній, так і Східній Європі

А в 2001 році Orbit знову повернувся ВСША.