AVIS

Слоган: We Try Harder

Корпоративна легенда говорить, що під час Другої світової війни пілот бомбардувальника Уоррен Эйвис (Warren Avis) завжди й скрізь тягав із собою мотоцикл, що давало йому свободу пересування при посадці в будь-якому аеропорті. У мирний час, перетворившись у звичайного пасажира, Эйвис такої можливості втратився. Звиклий до можливості роз`їжджати відразу ж після посадки пілот, що був, відразу ж помітив наскільки важко буває знайти таксі у звичайній аеропорті (а в післявоєнні роки із цим було особливе важко, навіть у США). Так народилася ідея створення компанії, що займається наданням автомобілів напрокат.

AVIS

Почалося все із трьох автомобілів, що здавалися в аеропорті Willow Run Airport, що перебуває в місті Ипсиланти, штат Мічиган (Ypsilanti, Michigan, USA). Ішов 1946 рік. Эйвис і сам здивувався тому, наскільки перспективним виявилося почате їм справа. Він швидко почав нарощувати обороти й до 1953 року Avis Airlines Rent a Car Systems (так перший час називалася компанія) стала другий по величині компанією по прокату автомобілів у США, поступившись тільки The Hertz Corporation.

В 1956 році були відкриті представництва в Європі, Мексиці й Канаді. Число філій AVIS на сьогоднішній день перевалило за 5000 тисяч по усьому світу. Більша частина з них працює по франшизе. Надавані послуги давно вже вийшли за межі простої оренди автомобілів, але містить у собі лізинг, аутсорсинг водіїв і деякі інші транспортні послуги. Використовуються автомобілі самих різних моделей ( по деяких підрахунках — більш 1500 різноманітних моделей усіх класів).

AVIS у рейтингах


місце рейтинг, рік
2013
87 Найпростіші бренди (Global Brand Simplicity Index), 2013