M&M`s

Слогани: The milk chocolate melts in your mouth, not in your hand
Look for M on every piece
У будь-якому місці веселіше разом!
Молочний шоколад. Тане в роті, а не вруках.

M&M`s — бренд корпорації Mars Inc. Проведенням різнобарвних драже займається підрозділ M&M Candies, засноване в 1940-м року в Ньюарке, США (Newark, USA). Тоді фабрика звалася M&M Ltd. Винахідником M&M`s уважається засновник компанії Mars Форрест Марс (Forrest Mars), він придумав і запатентував свій спосіб покривати шоколадні цукерки верствою різнобарвної цукрової глазурі, у такому виді насолоди не тануть і не бруднять руки й одяг. Існує версія, по якій Форрест Марс «підглянув» ідею під час цивільної війни в Іспанії, таким чином, покривши верствою цукру, солдати їли шоколад, рятуючись від сонця

Чималу роль у долі M&M`s зіграла й інша війна — Друга світова. Цукерки в зручних упакуваннях-циліндрах були досить популярні серед американських солдатів. Ці впакування були в 1948-м року замінені на звичні нам сьогодні прямокутні пакетики

Яскраві цукерки швидко завоювали популярність, у компанії з`явилася безліч наслідувачів. З метою виділити свою продукцію й зробити її більш привабливої в 1950-м року вперше на гладку поверхню драже овочевими барвниками наносяться букви «М». Тоді ж з`являється слоган M&M`s: «Look for M on every piece» — «Шукайте M на кожній штучці».

В 1954-м з`являється новий різновид M&M`s — з горіхами усередині. До середини 50-х обсяги продажів цукерок зростають до такого рівня, що компанія відкриває додаткове проведення в Хеккетстауне, США (Hackettstown, USA).

M&M`s стали едвали не самими популярними цукерками в Америці. Mars Inc. затверджує, що саме вони стали першими цукерками, які побували в космосі. В 1982-м M&M`s були обрані американськими астронавтами й стали частиною їх харчових запасів. В 1984-м M&M`s і Snickers були оголошені « Офіційною закускою Олімпійських ігор», а в 1990-м — стали офіційним спонсором Світового футбольного чемпіонату в Італії. Скориставшись тим, що 2000 рік римськими цифрами позначається ММ, компанія не преминула оголосити M&M`s «Офіційними цукерками Миллениума».