Mexx

Це нідерландський бренд модного одягу. Творець його — бізнесмен Раттан Чадха (Rattan Chadha), по походженню індієць

Споконвічно Раттан займався імпортом у Нідерланди одягу із країн Сходу, в основному з Індії. Але душу прагла більшого. И в 1980 році їм були засновано два «модні» бренди: Moustache, під яким продавався чоловічий одяг і Emanuelle — жіночий одяг. Орієнтир був узятий на молодіжну аудиторію. І вийшло всі досить успішно.

Надалі бізнесмен розв`язав об`єднати два бренди в один. Так і з`явився Mexx. Назва його складене — перші дві букви взяті з назв попередніх брендів, а дві букви «х» символізують собою собою поцілунки — «kiss kiss». Досить заморочене, але оригінально й запам`ятовується

Видиме, створювана під брендом продукція була дійсно привабливої, раз Mexx удалося не тільки швидко розкрутитися на нідерландському ринку, але й добре зарекомендувати себе на ринку світовому

Mexx black

В 2001 році Раттан продав свій бренд компанії Liz Claiborne і вийшов зі справи. Угода склала 264 мільйона доларів США.

На сьогоднішній день Mexx – один із самих популярних брендів модного одягу, що конкурує з H&M, Zara, Naf Naf і іншими. Фірмові магазини Мexx можна зустріти в багатьох країнах, у тому числі й на території колишнього СССР.

Під брендом Mexx випускається найрізноманітніший одяг: для чоловіків (Mexx Men), для жінок (Mexx Women, XX by Mexx), для дітей різних віків і розмірів (Mexx Junior, Mexx Kids, Minimexx, Babymexx). Впускають також і різні аксесуари, начебто сонцезахисних окулярів, годин і домашнього текстилю (Mexx Eyes, Mexx Fragrance, Mexx Bed & Bath, Mexx Time) і взуття з носками (Mexx Shoes, Mexx Socks) і багато чого іншого.

Штаб-квартира Mexx перебуває в Амстердамі, Нідерланди (Amsterdam, Netherlands).