Merrill Lynch

Слоган: Merrill Lynch is bullish on America

Merrill Lynch & Co., Inc. — інвестиційна й консалтингова компанія, що надає послуги з керування активами, цінними паперами, корпоративними фінансами, інвестиціями в банківській сфері. Компанія була заснована 6-го січня 1914-го року Чарльзом І. Мерриллом (Charles E. Merrill) і спочатку називалася Charles E. Merrill & Co., офіс фірми перебував на Wall Street у Манхеттене. Чарльз Меррилл вивчав питання керування фінансами в бізнесі й навіть опублікував статтю в одному з ділових журналів. Пізніше до Мерриллу приєднався його друг Эдмунд С. Линч (Edmund C. Lynch) (обом компаньйонам на той момент ледь здійснилося 30 років) і в 1915-м року компанія здобуває назву Merrill, Lynch & Co. Згодом запятаю, що розділяє прізвища, згубилася й назва фірми тепер пишеться просто — Merrill Lynch. Втрата коми в назві збіглася з іншої, куди більш трагічною втратою фірми — в 1938-м року вмирає Эдмунд Линч.

Основний капітал молода фірма заробила на інвестиціях і в 1960-м відкривається перший офіс фірми в Лондоні, через чотири роки в Токіо. В 1971-м року компанія випускає свої акції на Нью-Йоркській фондовій біржі.

В 1974-м року з`являється логотип компанії — стилізоване зображення бика, який разом з ведмедем є одним із символів Wall Street. Логотип був розроблений King Casey Designs для Marketing, Inc. Ідея логотипа, мабуть, була запозичена з рекламної компанії Merrill Lynch, проведеної трьома роками раніше, рекламний слоган акції звучав як “Merrill Lynch is bullish on America” — приблизно «Merrill Lynch відіграє на підвищення/рухає нагору Америку». Бик із хвостом, що стирчить нагору, і піднятим копитом, що символізує рух уперед, чинність, оптимізм — один із самих пізнаваних логотипів у бізнесі. І хоча історія фірми, як самостійної одиниці, закінчилася 15 вересня 2008-го року — Merill Lynch була придбана Bank of America«Merrill Lynch» продовжує використовуватися, адже й назва й логотип і сама фірма давно стали легендою світу бізнесу й продовжують вселяти довіра

Merrill Lynch у рейтингах


місце рейтинг, рік
2008
34Кращі світові бренди (Best Global Brands), 2008
74 Найдорожчі бренди світу (Brandz Top-100), 2008
2007
22Кращі світові бренди (Best Global Brands), 2007
50 Найдорожчі бренди світу (Brandz Top-100), 2007