MEIZU

Китайський виробник МП 3-плеєрів і мобільних телефонів.

Компанія починала свою діяльність в 2003 році, із проведення МП 3-плеєрів. Продукція MEIZU завжди відрізнялася непоганими якістю й функціональністю, що дозволило їй стати досить успішної.

Але найбільше виробник прославився як творець мобільного телефону MEIZU М8. Справа в тому, що устрій уважається найбільш удалим клоном знаменитого iphone ( більше того, воно навіть одержало глузливе прізвисько — iclone). Китайські виробники взагалі часто строго додержуються політики тотального копіювання.

Працює MEIZU М8 під керуванням операційної системи власної розробки (Meizu OS), написаної на базі капітально переробленої Windows Mobile.

Meizo M8

Якщо копнути глибше, те стає ясно, що мобільний телефон MEIZU М8 — унікальне явище, коли копія перевершує оригінал. У деяких аспектах, китайський апарат оснащений куди краще iphone. Що й викликає здивування — навіщо китайці, володіючи достатніми знаннями й можливостями ( до речі, якість складання MEIZU М8 на висоті) пішли по шляху піратства, зайнявшись клонуванням найпопулярнішого устрою? З одного боку, це забезпечило їм відому частку популярності, а з іншого, зайвий раз підтвердила розхожа думка, що китайці, крім як на піратство, більше ні на що не здатні. Найімовірніше, MEIZU надалі почне розробляти моделі власного, унікального дизайну. Але репутацію свою вони все-таки підмочили. Втім, на території Китаю їх продукція користується дуже більшим попитом. Та й не тільки там — у Мережі існує не один десяток сайтів шанувальників MEIZU М8.

Штаб-квартира компанії перебуває у Гванджонге, Китай (Guangdong, China).