Mars Inc.

Компанія Mars Incorporated була заснована в Тахоме, штат Вашингтон (Tacoma, Washington) Френком Марсом (Frank C. Mars). І донині фірма, ґрунтовно розрісшись, залишається сімейним бізнесом

Корпорація Mars почалася в 1911-м року з невеликого проведення: Френк Марс і його дружина продавали карамельки, які самі ж і провадили на своїй кухні. Справа пішла вдало, з`явилася невелика Mars Candy Factory, яка переїхала спочатку в Миннеаполис, а потім у Чикаго, де й улаштувалася.

Після декількох експериментів з різними видами насолод в 1923-м року з`являється перший удалий зразок — шоколадний батончик, який назвали Milky Way. В 1930-м з`являється новинка — батончик Snikers.

В 1932-м року син засновника фірми Форрест Марс (Forrest E. Mars, Sr) починає своя справа у Великобританії, його компанія зветься Mars Ltd і її першим товаром стає батончик Mars ( по рецепту шоколадки, яка в США звалася Milky Way). В 1934-м, винятково шоколадна ера компанії Mars, закінчується, до її складу тепер входить придбана Chappel Brothers Ltd. Тепер компанія випускає під своїм іменем собачий корм Chappie і котячий Kit-e-ration, пізніше названий Kitekat. З 2006 року Mars Inc. володіє брендом Royal Canin.

З розвитком досліджень з`являються нові продукти, компанія починає провадити несхожі на усе раніше існуючі насолоди M&M`s, Форрест Марс засновує в США M&M Ltd. Для потреб армії випускаються харчові продукти в зручній «похідній» упакуванні, наприклад, з`являється марка Uncle Ben`s.

В 1959-м головний офіс Mars Incorporated переїжджає у Вашингтона, а в середині 80-х у Вірджинію. Компанія продовжує розбудовувати свій харчовий сегмент: з 1980-го до її складу входить нідерландська Koenvisser Produkten, B.V., що спеціалізується на східних продуктах харчування, в 1981-м з`являється кавовий бренд Flavia, в 1985-м починається випуск макаронних виробів під брендом Dolmio.

Компанія розбудовується в декількох напрямках, у першу чергу це проведення шоколадних батончиков, таких як Mars, Snikers, Twix і інші; проведення кормів для тварин — Whiskas, Kitekat, Chappi; проведення жувальних гумок Wrigley; також компанія поставляє на ринок ряд товарів у категорії «їжа й напої», наприклад, бренд Uncle Ben`s і Flavia. У своїй діяльності компанія декларує дотримання п`яти принципів: Якість, Відповідальність, Взаємовигідність, Ефективність, Воля (Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom).

На ринок країн колишнього СРСР Mars Inc. вийшла в 1991-м року. Кілька років через було налагоджене проведення продукції фірми на російські фабриках