Make Up For Ever

Make Up For Ever — бренд професійної косметики, також компанією проводяться косметичні лінії й для звичайних покупців. Бренд був створений в 1984 році, у його джерел стояли дизайнер Данини Санц (Dany Sanz) і її чоловік Жак Венеф (Jacques Waneph). Данини Санц була на той час уже досить відомим дизайнером і визажистом. На стиль марки вплинуло захоплення творців гримом і косметикою для театру й кіно, продукція Make Up For Ever була покликано створювати самі вигадливі й виразні образи, різного роду спецэффекты.

Make up for ever

Перший магазин марки був відкритий на Rue de la Boéti у Парижу. Коcметика швидко стала популярною й затребуваної серед професійних визажистов. Не менш популярна вона й серед звичайних покупців. В 2002 Данині Санц, яка на той момент виконувала обов`язки арт-директора компанії, відкриває Академію визажа — Make Up For Ever Academy, де вчаться й діляться знаннями майбутні професіонали, що й уже відбулися визажа.

Сьогодні бренд належить холдингу LYMH, покупка відбулася в 1999 році. Усього асортименти марки нараховує більш тисячі різних найменувань. А придбати косметику Make Up For Ever можна майже в будь-якому куточку світу від Азії до Європи