Mad Catz

Виробник різних периферійних устроїв для ігрових консолей. продукція, що випускається, позиціонується як справжня знахідка для дійсного геймера, незалежно від типу ігор, які він віддає перевагу. Також компанією проводяться різні аксесуари, начебто кабелів, карт пам`яті, навушників і т. п.


Official Street Fighter IV Round 2 Fightstick Tournament Edition для Sony PS3


Штаб-квартира компанії перебуває в Сан Диего, штат Клифорни, США (San Diego, California, USA). Історія її почалася ще в 1989 році, у часи ігрових консолей т.зв. «третього покоління». Споконвічно компанія називалася Patch Ventures. За роки свого існування вона неодноразово міняла назву: так, в 1994 році її перейменували в Legacy Storage Systems International, потім в 1996 році в Tecmar Technologies International, а після в 1998 році в Xencet Investments. Цим справа не обмежилася, в 1999 році компанію знову перейменували в Games Trader або GTR Group. Сучасна назва Mad Catz Interactive одержала в 2001 році. І схоже, що цього разу нова назва закріпилася за нею остаточно.

Мало відома в нас, Mad Catz непогано себе почуває на ринку США. За останні кілька років нею були поглинені пари компаній-конкурентів: американська Joytech в 2007 році й швейцарська Saitek в2010.