Krug

Krug — це марка ексклюзивного французького шампанського, через свою високу якість і не менш високої ціни товар ставиться до класу розкішних. Бренд належить «розкішному» холдингу LVMH (Louis Vuitton-Moët Hennessy).

Шампанське Krug проводиться з 1843-го року, своє ім`я воно одержало на честь родини, яка займалася (і займається дотепер) його проведенням, передаючи секрети майстерності з покоління в покоління. І сьогодні проведенням управляє один з Кіл, навіть незважаючи на те, що бренд фактично перебуває у власності холдингу LVMH.

А першим Колом з Кіл, який і заснував проведення шампанського був Иоганн-Жозеф Коло (Johann-Joseph Krug), яке емігрувало у Францію з Німеччини. Він майже десять років проробив в іншому шампанському будинку — Шампань Жаксон (Champagne Jacquesson) у якості бухгалтера, а потім і одного з керівників, перш ніж вирішився заснувати своє власне підприємство, але потім швидко набрав темп і вивів своє проведення в лідери галузі. Шампанський будинок Коло входить у трійку найвідоміших виробників шампанського, але навіть серед них він виділяється особливим індивідуальним підходом до процесу проведення свого шампанського, яке в підсумку виходить унікальним, не порівнянним по смакові й аромату з жодним іншим. Із часу підстави проведення змінилося вже шість поколінь родини, але дотепер від старшого покоління — молодшому передаються старі зошити із записами Иоганна-Жозефа Кола, у яких він ретельно записував усі секрети проведення.

Krug champagne

Особливо виробники Krug пишаються тим, що при проведенні шампанського, для його народження, як говорять винороби, використовуються невеликі старі дубові барила, у той час як більшість виробників використовують бочки з нержавіючої сталі величезних розмірів, ще один секрет шампанського будинку Krug — тривала витримка вина. Усі три сорти шампанського Шардоне, Пино Нуар і Пино Менье від Krug мають яскравий індивідуальний захід і неповторний смак. Для проведення шампанського використовується виноград вирощений на власних виноградниках компанії

У рік проводиться близько напівмільйона пляшок. Основний обсяг виробленого шампанського йде на експорт, зокрема, основними країнами-покупцями є Англія, Італія, Німеччина, США, Швейцарія, Нідерланди, Іспанія, майже п`ята частина продажів шампанського Krug припадає на недавно завойований японський ринок, у якості перспективних на даний момент розглядаються ринки Роcсии, Китаю й Індії. Такий високий рівень попиту при відсутності більших витрат на рекламу й маркетинг ще раз підтверджує висока якість самого продукту. Ім`я Krug високо цінується знавцями й цінителями шампанських вин, хоча сам бренд і не роздувається за допомогою преси або телебачення. Штаб-квартира шампанского будинку перебуває в Реймсі, найбільшому місті Шампани, мабуть, самого знаменитого виноробного регіону Франції